شباهت بی نظیر سیاوش خیرابی به پدرش در جوانی

تاریخ نشر :شنبه 24 سپتامبر 2022 اشتراک:
سیاوش خیرابی و پدرش اخبار گوناگون
در این تصویر شباهت عجیب سیاوش خیرابی و پدرش را در عکس جوانی های پدرش مشاهده می کنید

سیاوش خیرابی بازیگر جوان ایرانی است که در چند سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی برای شما قرار دهیم که در آن شباهت سیاوش خیرابی و پدرش را مشاهده می کنید

شباهت سیاوش خیرابی و پدرش

در این تصویر عکس قدیمی پدر سیاوش خیرابی را مشاهده می کنید

سیاوش خیرابی و پدرششباهت سیاوش خیرابی و پدرش

چرا بعضی ها هیچ شباهتی به پدر و مادرشان ندارند

همه می دانیم که این ژن هایمان هستند که ظاهر ما را تعیین می کنند. اما قبل از اینکه ببینیم این اتفاق چگونه رخ می دهد، باید به چند عامل دیگر بپردازیم که می توانند باعث متفاوت شدن ظاهر فرزند یک پدر و مادر شوند. رژیم غذایی مادر در دوران بارداری به طور قطع یکی از آن ها است. مثلاً اگر مادر رژیم غذایی ناسالمی داشته باشد و بیش از حد تنقلات فاقد ارزش غذایی یا به اصطلاح هله هوله بخورد، این امر می تواند باعث چاقی فرزند در آینده شود.

سیاوش خیرابی و پدرششباهت به والدین

به عقیده ی دانشمندان، ۸۰ درصد قد فرزند را دی‌ان‌ای که از پدر و مادر به ارث می رسد تعیین می کند. جهش های ژنتیکی و عوامل محیطی (تغذیه ی دوران کودکی، بیماری ها و غیره) ۲۰ درصد دیگر را تشکیل می دهد. با این حال قد فرزندتان در دوران بزرگسالی را می توانید با این فرمول تا حدود محاسبه کنید.

قد پدر و مادر را باهم جمع بزنید.
برای محاسبه ی قد پسرها ۱۳ سانتیمتر به مجموع قد پدر و مادر اضافه و برای دخترها ۱۳ سانتیمتر از آن کم کنید.
رقم به دست آمده را تقسیم بر ۲ کنید.

شباهت فرزندان به والدینشباهت فرزندان به والدین

در نهایت اینکه، فرزند شما ممکن است بیشتر از آنچه فکرش را می کنید شبیه شما باشد. مثلاً یک باور قدیمی (و همچنان رایج) وجود دارد که بچه های کوچک معمولاً بیشتر شبیه پدرشان هستند اما تحقیقات نشان داده نوزادان در اغلب موارد، در واقع به یک اندازه شبیه هم پدر و هم مادر خود هستند. علاوه بر این، ممکن است فرزندتان ویژگی های شخصی بیشتری از شما به ارث برده باشد. هر چه باشد، همه چیز ظاهر نیست.

اینستاگرام و روزیاتو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس