شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

دوست خیلی خطرناک آناهیتا همتی که عاشقانه دوستش دارد

تاریخ نشر :یکشنبه 14 آگوست 2022 اشتراک:
دوست آناهیتا همتی اخبار گوناگون
در این تصویر دوست آناهیتا همتی بازیگر جوان کشورمان را مشاهده می کنید که پرستو گلستانی با عنوان دوست خطرناک از او یاد کرده است

آناهیتا همتی بازیگر جوان ایرانی است که مدتی است کم کار شده و کمتر در فیلم و سریالی دیده می شود. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از دوست آناهیتا همتی را برای شما قرار دهیم که پرستو گلستانی آن را دوستی خطرناک عنوان کرد.

عکسی از دوست آناهیتا همتی

آناهیتا همتی در کنار سگی مهربان

دوست آناهیتا همتیعکس دوست آناهیتا همتی

چگونگی برخورد دولت ترکیه با سگ های ولگرد

موضوع سگ‌های ولگرد در تهران و بسیاری از شهرهای بزرگ ایران تبدیل به یک مسئله جدی شده است، روزی نیست که خبر حمله سگ‌های خیابانی بر شهروندان گزارش نشود. موضوعی که حتی باعث دوقطبی شدن جامعه درباره نحوه برخورد با این سگ‌ها شده است.

دو پارگی جامعه ترکیه درباره مواجهه با سگ‌های ولگرد

ترکیه کشوری است که مردم آن به علاقمندی با حیوانات مشهورند، اما امروزه بحثی که در این باره مطرح می‌شود، بیشتر درباره امنیت شهروندان در برابر حیوانات ولگرد است. به گزارش روزنامه دیلی صباح، اخیرا گزارش‌های مکرر درباره موجی از حملات سگ‌ها به شهروندان و رهگذران در ترکیه، باعث شده تا مباحث در این کشور از عشق به حیوانات به خطراتی که از سوی حیوانات ولگرد می‌تواند متوجه شهروندان باشد، تغییر پیدا کند.

دوست آناهیتا همتیسگ های خیابانی

بر اساس یک تحقیق جدید که توسط وزارت کشور ترکیه انجام شده تنها ۳۴.۳ درصد مردم ترکیه سگ‌ها و حیوانات ولگرد را خطری برای جامعه تلقی می‌کنند و در مقابل ۴۵.۱ درصد از جمعیت این کشور، حیوانات ولگرد را خطری برای جامعه نمی‌دانند و بقیه درباره آن نظری ندارند. با وجود انتشار اخباری مبنی بر حمله سگ‌ها به کودکان در شهرهای غازانتیپ، اسپارتا و قونیه که حتی به مرگ برخی از کودکان ختم شده است، نتیجه این تحقیق نشان می‌دهد که حمله حیوانات ولگرد به انسان‌ها در ترکیه به ندرت رخ می‌دهد.

سگ های ولگردسگ های ولگرد

بر اساس نتایج این تحقیق برخی از مردم گمان می‌کنند گرسنگی سگ‌های ولگرد
و رفتار خشن برخی از افراد نسبت به این حیوانات، سبب می‌شود که
حیوانات ولگرد به انسان‌ها حمله کنند، برخی دیگر نیز بر این باورند که
انسان موجودی است برتر از سایر موجودات و حفاظت از جان انسان
باید نسبت به هر چیز دیگری اولویت داشته باشد.

اینستاگرام و همشهری انلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس