یکشنبه, ۹ بهمن , ۱۴۰۱

چهره واقعی ابتسام بغلانی زن داعشی سریال سقوط

تاریخ نشر :چهارشنبه 25 ژانویه 2023 اشتراک:
ابتسام بغلانی اخبار گوناگون
ابتسام بغلانی در سریال‌هایی مانند «کیمیا» و «نجلا» به ایفای نقش پرداخته است. در فیلم سینمایی «دختر»‌ به کارگردانی رضا میرکریمی در نقش همسر آقای عزیزی (با بازی فرهاد اصلانی) و مادر ستاره (با بازی ماهور الوند) حضور داشته است.

اجرای هفدهمین جشنواره ملی فتح خرمشهر به عهده بازیگر سریال سقوط بوده است. ابتسام بغلانی برخلاف آنچه در سریال سقوط به نظر می رسد بازیگر ایرانی است که در سریال های جنگی و حماسی حضور داشته است. او به دلیل تسلط بر زبان های عربی و کردی همواره نقش زنان عرب را بر عهده گرفته است و برخی تصورشان بر این است که او بازیگر کشورهای عربی است, اما او متولد خرمشهر است. از میان کارهای سینمایی او می‌توان به فیلم‌های «اپاتان» «لحظه گرگ و میش» ، «حنانه» و «کودک و فرشته» اشاره کرد. چهره واقعی ابتسام بغلانی زن داعشی سریال سقوط را در پرشین وی ببینید.

ابتسام بغلانی

چهره واقعی ابتسام بغلانی زن داعشی سریال سقوطچهره واقعی ابتسام بغلانی زن داعشی سریال سقوط
مادر ماهور الوند در فیلم دخترمادر ماهور الوند در فیلم دختر

سریال سقوط

سریال سقوط به کارگردانی سجاد پهلوان زاده (با مشاوره محمدحسین مهدویان) است. آیسان و ژاکان راهی ماه عسل می شوند و در آن جا آیسان متوجه می شود که ژاکانش آن مردی که تصور می کرده نیست و به عضویت داعش درآمده است. الناز ملک، سجاد بابائی، ابتسام بغلانی، امین میری و وحید آقاپور از جمله بازیگران این سریال اند.

ابتسام بغلانیبازیگر داعشی سریال سقوط
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس