ازدواج بازیگران معروف در سینما از بهرام رادان تا لیلا حاتمی

تاریخ نشر :چهارشنبه 05 اکتبر 2022 اشتراک:
ازدواج بازیگران معروف در سینما اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از ازدواج بازیگران معروف در سینما را برای شما قرار می دهیم که زوج های معروفی هستند

در سینمای ایران زوج های هنری زیادی در کنار هم بازی کردند و خاطرات جذابی را برای مردم ماندگار کردند. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از ازدواج بازیگران معروف در سینما را برای شما قرار دهیم که بسیار معروف بود

ازدواج بازیگران معروف در سینما

تصاویری از زوج های معروف سینما که با هم ازدواج کردند

ازدواج بازیگران معروف در سینماازدواج بازیگران معروف در سینما ایران
ازدواج بازیگران معروف در سینماازدواج بازیگران معروف در سینما در فیلم
لیلا حاتمی و پارسا پیروزفرلیلا حاتمی و پارسا پیروزفر
هوتن شکیبا و الناز شاکردوستهوتن شکیبا و الناز شاکردوست

چند زوج معروف تاریخ تلویزیون ایران

کارنامه شماری از مهم‌ترین زوج‌های تلویزیونی را برای شما قرار می دهیم

مهران مدیری و سیامک انصاری

کیست که نداند مهران مدیری و سیامک انصاری سال‌های سال یکی از موفق‌ترین زوج‌های تلویزیون بودند؛ زوجی که بیش از دو دهه تجربه همکاری مشترک در آثار متعدد تلویزیونی، نمایش خانگی و سینمایی را در کارنامه دارند.
«پاورچین» یکی از بهترین تجربه‌های مشترک این زوج هنری بود که البته به واسطه حضور جواد رضویان ماندگارتر نیز شد. «نقطه‌چین» نیز تجربه دیگری از این زوج هنری بود که البته به اندازه پاورچین نتوانست بدرخشد اما باز هم اثر قابل‌توجهی در آن سال‌ها به شمار می‌آمد.

مهران مدیری و سیامک انصاریمهران مدیری و سیامک انصاری

هومن برق‌نورد و بهنام تشکر

هومن برق‌نورد و بهنام تشکر زوجی بودند که کنار هم قرار گرفتن آنها در دودکش ۲ انگیزه انتشار این پرونده شد؛ زوجی که خیلی قبل از آن که نامی از دودکش مطرح شده باشد، برای اولین بار در «ساختمان پزشکان» نقش دو برادر را بازی کردند. دکتر نیما افشار با بازی بهنام تشکر و ناصر افشار با بازی هومن برق‌نورد دو شخصیت جذاب ساختمان پزشکان بودند که رقابت‌ها و گاهی دشمنی‌های آنها با هم اسباب خنده مخاطبان می‌شد.

پژمان جمشیدی و سام درخشانی

شاید هیچ‌کس فکرش را نمی‌کرد که روزی زوج پژمان جمشیدی و سام درخشانی تبدیل به یکی از موفق‌ترین زوج‌های کمدی سینما و تلویزیون ایران شود؛ زوجی که کارشان را با نقش‌آفرینی در سریال تلویزیونی «پژمان» آغاز کردند و آن‌قدر در این اثر خوش درخشیدند که بعد از آن با حضور در آثار سینمایی و نمایش خانگی تبدیل به یکی از زوج‌های پولساز هنرهای نمایشی شدند. پژمان برای هر دو نفر آنها یک نقطه عطف و کلید موفقیت بود.

پژمان جمشیدی و سام درخشانیپژمان جمشیدی و سام درخشانی

محسن تنابنده و احمد مهران‌فر

کیست که نام نقی معمولی و ارسطو عامل را نشنیده باشد؛ زوجی که در این سال‌ها هر بار با حضورشان در مقابل دوربین طیف متنوعی از مخاطبان را پای تلویزیون نشاندند. «پایتخت» اساسا با شخصیت نقی و ارسطو معنی پیدا می‌کرد و رقابت و رفاقت این دو پسرخاله بود که لحظات مختلف این سریال را تماشایی‌تر می‌کرد.

اینستاگرام و خبرانلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس