پنجمین ازدواج ابرو گوندش خواننده معروف ترکیه با تاجر جوان عراقی

تاریخ نشر :شنبه 24 سپتامبر 2022 اشتراک:
ازدواج ابرو گوندش اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از پنجمین ازدواج ابرو گوندش خواننده معروف ترک را مشاهده می کنید که با یک تاجر عراقی ازدواج کرده است

ابرو گوندش خواننده معروف ترکیه ای است که چند سال پیش با رضا ضراب تاجر ایرانی ازدواج کرد و به دنبال حواشی پیش آمده برای ضراب از او جدا شد. به تازگی تصاویری از این خواننده معروف منتشر شده که نشان می دهد برای پنجمین بار ازدواج کرده است. در ادامه در پرشین وی ماجرای ازدواج ابرو گوندش با تاجر عراقی را مشاهده می کنید

ازدواج ابرو گوندش با تاجر عراقی

ازدواج مخفیانه ابرو گوندش با یک تاجر عراقی بدنبال طلاق از رضا ضراب

ابرو گوندش و معشوق عراقی اش راسان خوشناو که ۱۹ سال کوچکتر از او است، بی سر و صدا در دبی ازدواج کردند!

ابرو گوندش، خواننده مشهور ترکیه، همچنان با تحولات زندگی خصوصی خود، نام خود را در تیتر اخبار ترکیه نگه داشته است. این طور که گفته می شود او سال گذشته از رضا ضراب طلاق گرفته بود و با تاجر ثروتمند عراقی راسان خوشناو در رابطه است؛ رابطه ای که گویا منجر به ازدواج بی سر و صدای آنها شده است.

تصاویری که از صحنه های عاشقانه رابطه این دو منتشر شده است حقیقی بودن این رابطه را تقریبا مستند کرده و در نهایت طبق ادعای جدید رسانه های ترکیه، ابرو و راسان دور از چشم رسانه ها در دبی با هم ازدواج کرده اند. در ادامه به جزییات این خبر خواهیم پرداخت.

ازدواج ابرو گوندش ازدواج ابرو گوندش با تاجر عراقی

حتی گفته می‌شود که این تاجر عراقی از طرفداران پر و پا قرص ابرو گوندش بوده و به تماشای عشق او در صحنه اجرا می‌رفته است. او همیشه میز جلوی سالن را رزرو می کرده و هر هفته که ابرو روی صحنه می‌رفت، جایی ویژه برای خود می‌گرفت تا او را تماشا کند.

گفته می شود این مرد جوان از ابرو گوندش ۱۹ ساله کوچکتر است. رابطه ای که از همین ابتدایش گمان می رود پر از جنجال و حاشیه های خبری باشد.

ازدواج ابرو گوندش پنجمین ازدواج ابرو گوندش

علاوه بر این، معلوم شد که گوندش به دنبال مدرسه ای برای دخترش آلارا بوده و قصد دارد برای همیشه در دبی ساکن شود. طبق ادعاها، گوندش تنها زمانی به ترکیه می آید که کنسرت برگزار شود. گفته شده است که ابرو گوندش برای اقامت در دبی کوچکترین تردیدی نداشته است.

ازدواج با وجود ۱۹ سال اختلاف سنی!

همان طور که گفته شد، شوهر جدید ابرو گوندش ۱۹ سال با او اختلاف سنی دارد و ابرو برای نزدیکتر شدن به او به دبی نقل مکان کرده است. در واقع، ابرو گوندش، ۴۷ ساله، عاشق راسان خوشناو، تاجر جوان ۲۸ ساله از شمال عراق شد.

تاجر عراقیتاجر عراقی

گفته می شود این جوان تاجر مدتی است که ابرو گوندش را تنها نمی گذارد. خوشناو با احساس عشق بسیار پرشور به گوندش، از ویلای خود نقل مکان کرد تا به این خواننده نزدیک شود.

همچنین ادعا شد که به گوندش گفته است: “من هر روز با تو خواهم بود و ترکت نمی کنم”.

راسان خوشناو کیست، چند سال دارد، اهل کجاست؟

راسان خوشناو یک تاجر ۲۸ ساله عراقی (از شهرهای شمالی کشور عراق) است. ظاهراً خوشناو در ماه فوریه سال گذشته شروع به نزدیک شدن به ابرو گوندش ۴۸ ساله کرد. گویا این نزدیکی کم کم به ازدواج با ابرو گوندش ختم شده است.

همسر سابق رضا ضرابهمسر سابق رضا ضراب

هنوز ابرو گوندشش و راسان خوشناو در مورد این خبر واکنشی نشان نداده اند.

روزیاتو

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس