فرزندان بریتنی اسپیرز در زمان ازدواجش با سام اصغری

تاریخ نشر :شنبه 24 سپتامبر 2022 اشتراک:
فرزندان بریتنی اسپیرز اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از فرزندان بریتنی اسپیرز را مشاهده می کنید که از ازدواج های قبلی اوست. او اکنون با سام اصغری ازدواج کرده است

بریتنی اسپیرز خواننده معروف آمریکایی است که چند سالی است با سام اصغری ورزشکار ایرانی رابطه داشته و به تازگی ازدواج کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از فرزندان بریتنی اسپیرز را برای شما قرار دهیم

همه فرزندان بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز خواننده معروف در کنار فرزندانش

فرزندان بریتنی اسپیرزفرزندان بریتنی اسپیرز خواننده
فرزندان بریتنی اسپیرزفرزندان بریتنی اسپیرز و سام اصغری

ازدواج های بریتنی

بریتنی اسپیرز و همسر اولش (ماجرای خیانت او به همسر اولش)

بریتنی اسپیرز در سال ۱۹۹۹ با جاستین تیمبرلیک خواننده معروف آمریک برقرار کرد اما متاسفانه رابطه بیرتنی و همسرش بعد از دو سال در تاریخ دسامبر ۲۰۰۲ به دلیل خیانت بریتنی به جاستین، به پایان رسید. در این برحه از زمان اسپیرز به خاطر شهرتش و زندگی شخصیش بیشتر مورد توجه رسانه‌ ها قرار گرفت.

بریتنی و جاستین تیمبرلیک

این حواشی بعد از ازدواج بریتنی با کوین فردرلین در سال ۲۰۰۴ افزایش یافت. در سال ۲۰۰۵ فرزند اول بریتنی و کوین فردلین «شان پرستون» به دنیا آمد و دومین فرزندشان «جیدن جیمز» در سال ۲۰۰۶ به دنیا آورد اما متاسفانه همزمان با به دنیا آمدن فرزند دومشان زندگی مشترک آنها به دلیل خیانت کوین به بریتنی خاتمه یافت. ماجرای طلاق این زوج در ماه نوامبر همان سال (۲۰۰۶) به شدت بر سر زبان ها افتاد و بریتنی بر سر پذیرفتن سرپرستی پسرهایشان با همسر سابقش درگیری پیدا کردند.

خواننده معروف و همسر سابقشخواننده معروف و همسر سابقش

در سال ۲۰۱۰ بریتنی با یکی از مدیر برنامه‌ های خود به نام «جیسون تراویک» وارد رابطه عاشقانه شد اما این رابطه به دلیل نا مشخصی در سال ۲۰۱۲ خاتمه یافت. بریتنی یک سال بعد با یکی از دوستان همسر خواهرش به نام (دیوید لوکادو) در کلوب شبانه آشنا می‌شود و وارد رابطه دوستی می‌شوند که این رابطه نیز مجددا با خیانت دیوید پایان می رسد.

نحوه آشنایی بریتنی با سام اصغری

در سال ۲۰۱۷ بریتنی اسپیرز با سام اصغری که یک مدل ایرانی مقیم آمریکا دوست شد و هم‌ اکنون نیز با هم ازدواج کردند. سموئیل اصغری که به سام اصغری معروف است متولد ۱۳۷۳ شمسی می باشد و در سال ۱۳۸۶ به همراه خانواده خود به آمریکا مهاجرت کردند.

اینستاگرام و می نویسیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس