رونمایی الهام اخوان بازیگر آفتاب پرست از پسر نوجوانش

تاریخ نشر :چهارشنبه 28 سپتامبر 2022 اشتراک:
رونمایی الهام اخوان بازیگر آفتاب پرست از پسر نوجوانش اخبار گوناگون
الهام اخوان که با دودکش 2 دیده شد و با سریال افتاب پرست به شدت مشهور شد در آخرین مصاحبه اش از شباهت جالب خودش و بیلی ایلیش خواننده مطرح جهان سخن گفت.

سریال آفتاب پرست با هنرمندی جمعی از بازیگران هنرمند کشورمان این روزها از شبکه خانگی در حال پخش است . الهام اخوان که همزمان با این سریال فیلم سینمایی دوزیست را بر پرده سینما دارد با انتشار یک استوری از پسرش رونمایی کرد.  فرزند الهام اخوان را در پرشین وی ببینید.

فرزند الهام اخوان

این بازیگر که در سال ۱۳۹۸، دانش آموخته‌ نمایش و دانشجوی ارشد کارگردانی بود، با فیلم «دوزیست» به سینما معرفی شد. «دوزیست» برای بخش «سودای سیمرغ» سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر انتخاب شد و این فیلم اولین حضور الهام اخوان در جشنواره فیلم فجر بود.

رونمایی الهام اخوان بازیگر آفتاب پرست از پسر نوجوانشرونمایی الهام اخوان بازیگر آفتاب پرست از پسر نوجوانش

او فعالیت هنری خود را به عنوان منشی صحنه آغاز کرد و موفق شد با کسب تجربه در عرصه بازیگری شود

این خانم هنرمند زمانی که نوجوان بود در سال ۱۳۸۳ وارد تئاتر شد و اولین تجربه خود را در بازیگری کسب کرد

خانم الهام اخوان «Elham Akhavan» هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون متولد نهمین روز از شهریور ماه سال ۱۳۶۷ در شهر تهران است وی در خانواده ای ۵ نفره بزرگ شده است خواهرش خانم عطیه اخوان و برادرش آقای امیر اخوان است مادرش خانم پوران میرزایی کارمند مخابرات و پدرش آقای اخوان کارمند بانک است.

پژمان جمشیدی، ستاره سینما و تلویزیون سال های اخیر ایران بازیگر نقش اصلی سریال است. حمیدرضا آذرنگ، بازیگر مشهور تئاتر، دیگر بازیگر سریال است. باران کوثری که با فیلم « خون بازی » برنده سیمرغ شده نیز در سریال حضور دارد. آتیلا پسیانی، گوهر خیراندیش، امیرحسین رستمی و غلامرضا نیکخواه از دیگر بازیگران شناخته شده سریال به شمار می روند.

داستان سریال آفتاب پرست درباره چیست؟

جمال (پژمان جمشیدی) و منوچ (حمیدرضا آذرنگ) دو رفیق خفت گیر هستند که سعی می کنند در این عرصه بهترین باشند اما از شانس بدشان گیر می افتند و …

خالق سریال کیست؟

برزو نیک نژاد که اغلب با سریال و فیلم های کمدی شناخته می شود. از نیک نژاد در سینما فیلم های «لانه زنبور» و «دوزیست» را به یاد داریم و علاقه مندان به سریال نیز «دردسرهای عظیم» را از این کارگردان به یاد دارند.

نکات مثبت سریال؟

شاید اصلی ترین نقطه مثبت سریال پژمان جمشیدی باشد که یک تنه تمام ضعف های فیلمنامه را پوشانده است. جمشیدی حتی زمانی که فیلمنامه در مسیر سراشیبی قرار گرفته، با طناز و بازی مسلط خود توانسته موقعیت کمیک را زنده کند و مخاطب را بخنداند.

 نکات منفی سریال؟

به هجو کشیدن اعتراضات قربانیان موسسات مالی در سینما و شبکه نمایش خانگی طی یک سال اخیر بسیار زیاد بوده و «آفتاب پرست» هم به این لیست اضافه می شود.

بازی برخی از بازیگران ضعیف است. نقشی که باران کوثری آن را ایفا می کند نه به کاریزمای کوثری می آید و نه توان خنداندن مخاطب را دارد.

شوخی ها یکی در میان می گیرد و اگر پژمان جمشیدی نبود، این میزان از این هم کمتر می شد.

اینستاگرام ـ مووی مگ

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس