فریبا نادری با یک استوری تصویر دومین دخترش را نشان داد

تاریخ نشر :چهارشنبه 28 سپتامبر 2022 اشتراک:
فریبا نادری با یک استوری تصویر دومین دخترش را نشان داد اخبار گوناگون
نگه داری حیوان در خانه این روزها بسیار متداول شده است و برخی افراد از حیواناتشان همانند کودکان خود به شدت مراقبت می کنند و علاقه آنها نسبت به حیواناتشان کم نیست.

فریبا نادری بازیگر بسیار فعالی در شبکه های اجتماعی است او که بعد از ازدواج دومش صاحب دختر زیبایی به نام یارا شده است با رونمایی از سگ زیبایی او را دختر دومش نامید. سگ فریبا نادری بازیگر سریال ستایش را در پرشین وی ببینید.

سگ فریبا نادری

فریبا نادری تصویر دومین دخترش را نشان دادفریبا نادری با یک استوری تصویر دومین دخترش را نشان داد

بیشتر از ۱۵۰ نژاد مختلف از سگ‌ها وجود دارد که باید با توجه به خلق‌وخوی آن‌ها انتخاب و نگهداری شوند. آشنایی با رفتارهای مورد علاقه سگ‌ها امری لازم و ضروری برای نگهداری آن‌هاست. برخی از آن‌ها بازیگوش هستند. نوعی دیگر از آن‌ها علاقه‌مند به پیاده‌روی هر‌ روزه و یا خواب هستند. با توجه به نژادهای سگ‌ها می‌توان آن‌ها را به سه دسته تقسیم کرد: سگ‌های آپارتمانی ، سگ‌های شکاری و سگ‌های نگهبان.

سگ‌های آپارتمانی

سگ‌های شکاری

سگ‌های نگهبان

سگ‌های آپارتمانی

۱٫ یورکشایر تریر (Yourkshire)
 

سگ فریبا نادریانواع نژاد سگ

سگ‌های کوچک و بازیگوش و پرنشاطی هستند. بسیار شجاع هستند. این نوع سگ‌ها دوستدار نوازش هستند. یورکشایر تریرها در خانه بسیار فعال هستند و عاشق این هستند که هر روز به پیاده‌روی بروند. همچنین به هوای سرد هم حساس‌اند و از این نظر این نژاد سگ گزینه مناسبی برای نگهداری در آپارتمان محسوب می‌شود.

۲٫ شیتزو (Shih-Tzu

این سگ کوچک و شاد به راحتی با همه دوست می‌شود. سگ شیتزو بسیار باهوش بوده و با دیگر حیوانات به خوبی رفتار می‌کند. این نژاد سگ‌ به گرما حساس است و حتما هر روز باید به پیاده‌روی برود.

۳٫ لهاسا آپسو (Lhasa Apso)

این سگ کوچک مهربان قدرت شنوایی بالایی دارد و به همین دلیل برای دیده‌بانی بسیار مناسب است. این نژاد سگ شاد و مهربان اگر هر روز به پیاده‌روی نرود دچار مشکلات رفتاری می‌گردد.

۴٫ بولداگ (Bulldog

سگ بولداگ برخلاف چهره ترسناکی که دارد بسیار آرام و مهربان است. این نوع از نژاد سگ‌ برای نگهبانی مناسب است . همچنین بولداگ‌ها با کودکان بسیار مهربان و عاشق نوازش هستند.

۵٫ پاگ (Pug)

پاگ ها سگ‌هایی بسیار بازیگوش و باهوش هستند. دیده‌بان‌های خوبی بوده و برای زندگی در آپارتمان مناسب هستند. با دیگر حیوانات رفتار خوبی دارند اما زیاد فعال نیستند و علاقه‌ای به پیاده روی ندارند زیرا این نژاد سگ به هوای گرم حساس‌ است

۶٫ چی هوا هوا (Chihuahua

در گروه سگ‌های شاد و عروسکی قرار دارند. ممکن است دیر جای دستشویی خود را یاد بگیرند. این نژاد سگ‌ برای زندگی در آپارتمان مناسب است اما باید هر روز به پیاده‌روی برود.

۷٫ بیچون فرایز (Bichon Frise

‌این سگ پشمالو در گروه سگ‌های عروسکی قرار دارد. یک سگ اجتماعی است که به سادگی به صاحب خود علاقه‌مند می‌شود و با کودکان هم رابطه خوبی دارد. این نژاد سگ‌ باید هر روز به پیاده‌روی برود و موی آن‌ها هم باید هر روز شانه شود. ماهی یک بار هم باید حمام شوند.

اینستاگرام ـ ستاره

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس