شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

عکس های جدید آوا و آلین دختر و پسر زنده یاد حسن جوهرچی

تاریخ نشر :چهارشنبه 17 آگوست 2022 اشتراک:
فرزندان حسن جوهرچی اخبار گوناگون
حسن جوهرچی که با مهناز بیات گریمور ازدواج کرده بود دو فرزند به نام های آوا و علی (آلین) داشت که مرگ به او فرصت نداد در کنارشان بماند. عکس های جدید آوا و آلین دختر و پسر زنده یاد حسن جوهرچی را در ادامه ببینید.

با بازپخش مجدد سریال در پناه تو این روزها بار دیگر یاد حسن جوهرچی بازیگر این سریال گرامی داشته می شود. بازی خوب و روان او در این سریال باعث جهش او شد و در آثار بسیاری بعد از ان حضور یافت. او در زندگی شخصی هم پدر بسیار مهربانی بود. فرزندان حسن جوهرچی را در پرشین وی ببینید.

فرزندان حسن جوهرچی

علی که نام آلین را برای خود برگزیده، علاوه بر رشته فیلمسازی، آهنگسازی و نوازندگی هم می‌افتد.

آوا خواهر بزرگتر علی نیز به بازیگری در تئاتر مشغول است.

عکس های جدید آوا و آلین دختر و پسر زنده یاد حسن جوهرچیعکس های جدید آوا و آلین دختر و پسر زنده یاد حسن جوهرچی

حسن جوهرچی بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون، به دلیل نارسایی کلیه و کبد و افت شدید فشار خون درگذشت. بازی در سریال تلویزیونی «در پناه تو» یکی از ماندگارترین نقش آفرینی‌های مرحوم جوهرچی به شمار می‌آید.

در پناه تو در سال ۱۳۷۳ سکوی پرتاب وی به سمت شهرت و موفقیت بود و بعد از این جوهرچی به یکی از بازیگران مطرح و چهره مشهور سینما تبدیل شد.
تیپ خاص و چهره زیبا و مردانه وی در سریال در پناه تو در اذهان ماند و وی همچنان با محمد در پناه تو شناخته و نامیده شد.

 آوا و آلین دختر و پسر زنده یاد حسن جوهرچیآوا و آلین

فرزندان حسن جوهرچی

فرزندان حسن جوهرچیآوا و آلین جوهرچی

وی چندین فیلم و سریال بازی کرد و آخرین بازیش در سریال آرام میگیرم بود.
وی در کار اجرا بود و چند برنامه تلویزیونی نیز اجرا کرده و یک باز نیز ماه عسل را در سال ۱۳۸۹ اجرا کرد.

ماجرای درگذشت بازیگر در پناه تو

نیمه بهمن ماه بود که یک خبر بد کلکسیون اخبار ناخوشایند سال ۹۵ را کامل کرد:«حسن جوهرچی، بازیگر محبوب سینما و تلویزیون دار فانی را وداع گفت.» این خبر آن قدر شوکه مان کرد که مدام درصدد به دست آوردن اخبار جدیدی درباره علت مرگ او بودیم.

حسن جوهرچی در ساعت ۵ بامداد روز جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ پس از تحمل عارضه کبدی و عفونت ریوی و کلیوی به علت ایست قلبی در سن ۴۸ سالگی درگذشت. پیکر وی در روز یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ تشییع و در قطعه هنرمندان بهشت زهرا دفن شد.

حسن جوهرچی از چه زمانی دچار نارسایی کبد شده بود؟

نارسایی کبد به ۱۰ تا ۱۵ سال زمان نیاز دارد تا بدن را دچار مشکل کند؛ این روند تا زمانی که بیشتر از ۵۰ درصد کبد درگیر می شود، بدون علائم خاصی است. آقای جوهرچی از یک سال قبل علائمی در بدنشان مشاهده کرد که حاکی از آن بود که دچار نارسایی مزمن کبدی شده است.

برخی از رسانه ها نوشته بودند که ایشان به دلیل عفونت ریه فوت شدند، آیا عفونت ریه به نارسایی کبد ربط دارد؟

گلبولهای سفید عهده دار دفاع از بدن هستند، همچنین در بدن مان فیلترهایی در مسیر جریان خون داریم که وظیفه به دام انداختن میکروبها را دارند؛ یکی از آنها کبد و دیگری طحال است. بیشتر گلبولهای سفید در طحال مستقر هستند، ولی سیستم ماکروفاژی در کبد مستقر است؛ بنابراین جریان خون پسر از پمپاژ شدن از طحال و کبد عبور می کند و می چرخد و با هر عبور میکروب ها از بین می روند. هنگامی که کبد به نارسایی مبتلا شود. دیگر نمی تواند مهمترین وظیفه اش را که نابود کردن میکروب های بدن است، انجام دهد.

اینستاگرام ـوقت صبح

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس