جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

قابی زیبا و جدید از خانواده «ماه چهره خلیلی» مادر , پدر , خواهر و شوهر خواهرش

تاریخ نشر :چهارشنبه 17 آگوست 2022 اشتراک:
قابی زیبا و جدید از خانواده «ماه چهره خلیلی» مادر , پدر , خواهر و شوهر خواهرش اخبار گوناگون
نوه پروین سلیمانی نتوانست در برابر سرطان مقاومت کند و خیلی زود در عرض چند ماه خانواده اش را تنها گذاشت. قابی زیبا و جدید از خانواده «ماه چهره خلیلی» مادر , پدر , خواهر و شوهر خواهرش را در ادامه ببینید.

ماه چهره خلیلی از بهترین و بی حاشیه ترین بازیگر ان سینما و تلویزیون ایران بود که زندگی عاشقانه ای در کنار همسرش داشت. خانواده او در لندن زندگی می کردند و او علاقه زیادی به زندگی در ایران داشت و حتی تنها پسرش را نیز در تهران به دنیا آورد. خانواده ماه چهره خلیلی را در پرشین وی ببینید.

خانواده ماه چهره خلیلی

قابی زیبا و جدید از خانواده «ماه چهره خلیلی» مادر , پدر , خواهر و شوهر خواهرشقابی زیبا و جدید از خانواده «ماه چهره خلیلی» مادر , پدر , خواهر و شوهر خواهرش

تعریف ساختار خانواده

خانواده به عنوان اولین نهاد اجتماعی از برقراری پیوند زناشویی میان زن و مرد تشکیل می شود. با تولد اولین فرزند زیربنای خانواده محکم تر از قبل شده و با تولد فرزندان بعدی این صمیمیت و استحکام تداوم می یابد. بنابراین ساختار خانواده با برقراری پیوند میان زن و مرد خانواده تشکیل می یابد و با تولد فرزندان گسترش می یابد. ساختار تشکیل دهنده ی خانواده ی سالم شامل پدر، مادر و فرزندان در کنار هم هستند. هرگونه اجتماعی خارج از این ساختار تحت عنوان نظام چند همسری، طلاق رسمی یا عاطفی والدین و… تاثیرات مخربی بر سلامت روان اعضای خانواده داشته و از لحاظ روانی نمی تواند مشخصه های ساختار یک خانواده ی سالم را داشته باشد.

خانواده ماه چهره خلیلیهمسر و پسر ماه چهره خلیلی

آسیب های تغییر ساختار خانواده

همان طور که گفته شد ساختار اصلی خانواده ی سالم متشکل از پدر، مادر و فرزندان است. تغییر ساختار خانواده زمانی اتفاق می افتد که یکی از والدین (شوهر) اقدام به ازدواج مجدد نماید و افراد جدیدی به خانواده اضافه کند یا طلاق عاطفی یا رسمی والدین اتفاق بیفتد. در این شرایط ساختار خانواده از ساختار اصلی و سالم خود فاصله گرفته است و همین موضوع می تواند سبب بروز آسیب های روانی به اعضای خانواده و مخصوصا فرزندان شود.

خانواده ماه چهره خلیلیخانواده ماه چهره خلیلی

تعریف ساختار خانواده | مسئولیت پذیری

یکی از مشخصه های مهم خانواده های سالم از لحاظ روانشناسی، توانایی مسئولیت پذیری اعضای خانواده به خصوص والدین است. خانواده هایی که در آن پدر یا مادر احساس مسئولیت پذیری کافی ندارند به عنوان مثال مادر توجهی به وضعیت فرزندان خود ندارد و روزهای زیادی از ماه یا هفته را در مسافرت یا با سایر اطرافیانش می گذراند یا پدر مسئولیت پذیری کمی داشته و از لحاظ مالی مخارج خانواده را تامین نمی کند.

معمولا چنین خانواده هایی در معرض فروپاشی قرار دارند و فرزندان نیز پس از رسیدن به استقلال خانه را ترک می کنند و بنیاد خانواده به طور کلی از هم پاشیده می شود. در خانواده های سالم هر کدام از اعضای خانواده به وظایف خود واقف بوده و برای اجرای آن احساس مسئولیت دارند. شانه خالی کردن از بار مسئولیت نشانه خانواده ناسالم است.

اینستاگرام ـ هنر زندگی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده