جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

فیلم گپ و گفتگویی بامزه شاهرخ استخری با دخترش نبات

تاریخ نشر :دوشنبه 09 مه 2022 اشتراک:
فیلم شاهرخ استخری با نبات اخبار گوناگون
در این فیلم شاهرخ استخری با نبات دختر کوچکش مشغول گپ و گفت است. شاهرخ استخری با سپیده بزمی پور ازدواج کرده و دو دختر دارد

شاهرخ استخری بازیگر جوان سینمای ایران است که سالها پیش با سپیده بزمی پور ازدواج کرد و صاحب دو دختر زیبا شد. همسر او فیلم و عکس های زیادی از دخترانش قرار می دهد. امروز در پرشین وی می خواهیم فیلم شاهرخ استخری با نبات را برای شما قرار دهیم که با هم گفتگو می کنند

فیلم شاهرخ استخری با نبات

در این فیلم شاهرخ استخری با نبات در حال گفتگو دیده می شوند

ویدئویی از گفتگوی شاهرخ استخری و نبات

اگر شما هم دلتان دختر می خواهد و منتظرید تا همسرتان پس از زایمان یک دختر بچه ی دوست داشتنی در آغوشتان بگذارد، فواید داشتن فرزند دختر را نیز بدانید.

۱- پرورش نسل بعدی دختران سرخود بر عهده ی شماست!

واضح است که قرار نیست دخترتان را در یک جهان بدون تبعیض بزرگ کنید ولی این اصلا بد نیست. اتفاقا الان بهترین وقت برای دختر بودن است.
زنان در حال شکستن محدودیت ها هستند. آنها روز به روز به موفقیت های بیشتر دست می یابند و در مشاغل مختلف و حتی سیاست جایگاه های بالاتری را بر عهده می گیرند. می توانید دخترتان را به عنوان بخشی از این جریان تربیت کنید.

می توانید به او سخت کار کردن را آموزش دهید تا قوانین و نظام حاکم را به چالش بکشد و به دنبال برابری باشد. روزهایی که زنان مجبور به انجام کارهای خانه بودند به سر آمده.
او را تشویق کنید تا اعتماد به نفس برای حرف زدن پیدا کند. به او یاد بدهید که راجع به چیزهایی که می شنود سؤال کند، علیه بی عدالتی سکوت نکند و برای چیزی که به آن باور دارد بجنگد.
دنیا بدون زنان قدرتمندی که جرئت ایستادن و شنیده شدن دارند تغییر نمی کند. باید دخترتان را در دنیایی بزرگ کنید که زنان بتوانند به هرچیزی برسند.

فیلم شاهرخ استخری با نباتدختر داشتن

۲- می توانید فرهنگ گستاخی دختران را از بین ببرید!

چیزی خسته کننده تر از زنانی که بر ضد یکدیگر جر و بحث می کنند نیست. این دعوا ها از همان روزهای اول شروع می شود؛ وقتی که دختر بچه ها برای محبوبیت بیشتر در زمین بازی پشت یکدیگر را خالی می کنند.

به بهانه فیلم شاهرخ استخری با نبات درباره مزایای دختر داشتن بیشتر صحبت می کنیم.

به عنوان پدر و مادر می توانید به دخترتان مهربانی، پذیرش دیگران و همدردی را یاد بدهید. به او یاد بدهید که با همه دوست باشد و مطمئن شود کسی بیرون از جمع و تنها نیست. و به خاطر داشته باشید بهترین راه برای این کار الگو بودن خودتان برای اوست.

در هنگام بازی های گروهی بچه ها، دنبال مادران جدید جمع بگردید و آنها در بحث خودتان شرکت بدهید. پشت سر افراد حرف نزنید. همان تغییری باشید که دوست دارید در دنیا ببینید! و حتما فرزندتان هم از شما الگو خواهد گرفت.

فیلم شاهرخ استخری با نباتمزایای دختر داشتن

۳-لباس ها!

این مورد احتمالا کمی نسبت به موضوع “دختر سرخود”، بیشتر به ظاهر مربوط می شود. مطمئنا لباس پسربچه با لباس های فانتزی و رنگارنگ دختر بچه ها قابل مقایسه نیست.

لباس های رنگارنگ، گلدار و با چین خوردگی های زیاد همه جا پیدا می شود و بهانه ی خوبی برای خرید کردن است. و نگران نباشید، قرار نیست همه چیز صورتی باشد، لباس های جذاب به رنگ های دیگر هم پیدا می شود.

اینستاگرام و نی نی بان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس