درگیری جواد رضویان و‌ اشک‌های لاله صبوری در پشت صحنه یک برنامه

تاریخ نشر :دوشنبه 09 مه 2022 اشتراک:
درگیری جواد رضویان اخبار گوناگون
در این ویدئو دوربین مخفی درگیری جواد رضویان بازیگر معروف را با لاله صبوری در پشت صحنه یک برنامه زنده مشاهده می کنید

جواد رضویان بازیگر طنز سینمای ایران است که مدتی است کم کار شده است . او در ایام عید سعید فطر برنامه یه عید حسابی را با لاله صبوری اجرا کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از دوربین مخفی درگیری جواد رضویان و لاله صبوری را در پشت صحنه برنامه برای شما قرار دهیم

دوربین مخفی درگیری جواد رضویان

دوربین مخفی درگیری جواد رضویان و‌ اشک‌های لاله صبوری در پشت صحنه برنامه یه عید حسابی

ویدئویی از دوربین مخفی عجیب در یک برنامه

«یه عید حسابی» با اجرای جواد رضویان و لاله صبوری؛ ضعیف و تکراری

بیگانگی سازندگان «یه عید حسابی» با خلاقیت و تکیه‌شان روی همان فرمول‌های قبلی نشان داد که چگونه می‌توان یک برنامه ناموفق دیگر، در بهترین زمان آنتن تلویزیون، ساخت و پخش کرد.

یکی از برنامه‌های تولیدی و تازه که پیش از عیدفطر درباره‌اش گفته و در رسانه‌ها روی آن مانور داده شد، برنامه «یه عید حسابی» بود؛ برنامه‌ای ترکیبی با اجرای جواد رضویان و لاله صبوری که کپی ضعیفی از برنامه‌های ترکیبی شبکه پنجم سیما در اواخر دهه ۷۰ و اوایل دهه ۸۰ بود.

درگیری جواد رضویانجواد رضویان و لاله صبوری

حرف‌های کلیشه‌ای و بی‌اثر در قامت نصیحت که از دل متن‌های ضعیف و تکراری می‌آمد و میهمان‌هایی که پیش از این در انواع برنامه‌ها حضور داشتند و حرف تازه‌ای نداشتند و حتی ایده پشت‌صحنه فرمایشی و ایجاد حاشیه‌های مصنوعی مانند داد و بیداد حمید لولایی در پشت صحنه هم نتوانست مخاطبان را پای این برنامه بنشاند.

ادعای سازندگان «یه عید حسابی» این بود که اگر با مخاطبان صادق باشیم می‌توانیم با آن‌ها ارتباط برقرار کنیم؛ اما در عمل، بیگانگی با خلاقیت و تکیه روی همان فرمول‌های قبلی نشان داد که چگونه می‌توان یک برنامه ناموفق دیگر در بهترین زمان آنتن تلویزیون ساخت و پخش کرد.

درگیری جواد رضویانجواد رضویان

«یه عید حسابی» عنوان ویژه برنامه شبکه نسیم در این ایام تعطیلات عید فطر بود که از دوشنبه ۱۲ تا جمعه ۱۶ اردیبهشت ساعت ۲۰:۱۵ از این شبکه پخش شد. این برنامه با اجرای سید جواد رضویان و لاله صبوری تدارک دیده شده بود.

اینستاگرام و خبرآنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس