سوتی خنده‌ دار مهران مدیری در پشت صحنه سریال هیولا

تاریخ نشر :یکشنبه 30 مه 2021 مشاهده : 575
سوتی خنده‌ دار مهران مدیری در پشت صحنه سریال هیولااخبار گوناگون
در این ویدئو سوتی خنده‌ دار مهران مدیری را در دراکولا می بینید

مهران مدیری بازیگر و کارگردان محبوبی است که از ابتدای دهه هفتاد کار خودش را آغاز کرد و روز به روز معروف تر شد. او سریال های بسیاری برای تلویزیون و شبکه نمایش خانگی ساخته است که برخی از آنها ناموفق بودند. امروز در پرشین وی می خواهیم سوتی خنده‌ دار مهران مدیری را در پشت صحنه کار جدیدش ببینیم

سوتی خنده‌ دار مهران مدیری در دراکولا

سوتی خنده‌ دار مهران مدیری در پشت صحنه سریال هیولا مقابل
ویشکا آسایش بازیگر توانمند کشورمان را در ویدیوی زیر ببینید.

ویدئو سوتی مهران مدیری

بد نیست درباره مهران مدیری بیشتر بدانید

مهران مدیری از کِی و چطور این‌قدر محبوب شد؟ چقدر محبوبیت او وام‌دار شرایطِ فرهنگی بوده؟ و آیا هنوزم محبوب است یا صرفاً معروف؟ و شاید مهم‌ترین پرسش: رویکرد اجتماعی او در آثارش چه‌قدر هم‌سو با جامعه است (؟) و آیا آن‌چه به‌اصطلاح «حرفِ دلِ مردم» می‌گویند را می‌توان در کارهای مهران مدیری پیدا کرد که این میزان هوادار، منطقی به نظر برسد؟

سوتی خنده‌ دار مهران مدیری

مهران مدیری

«به «پرواز ۵۷» و «ساعت خوش» که برمی‌گردم، چیزی جز شوقِ یک جوان و یک قریحۀ ناپخته در ایجاد کمدی‌های ساده حاصل نمی‌شود. آن‌ها که سن و سالشان به پخش «ساعت خوش» می‌خورد، عمدتاً با «یادش به‌خیر چه دورانی بود» از آن یاد می‌کنند و انگار در نگاه تحسین‌آمیز مخاطبان سریال‌های متقدم مدیری، به‌جز «تعصب نوستالژیک» چیزی نمی‌توان یافت.

سوتی خنده‌ دار مهران مدیری

مهران مدیری کارگردان

به بهانه سوتی خنده‌ دار مهران مدیری درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم. هرچه مدیری به اواخر دهه ۱۳۷۰ پیش رفت، همان دورهمی‌هایش ـ
چون «جنگ ۷۷» و «پلاک ۱۴» ـ نیز قافیه را به محصولات دیگری چون
«زیر آسمان شهر» باخت. و او دوباره در ۱۳۸۱ با «پاورچین» بازگشت.
این شاید تنها کاری از او (در دهه ۱۳۸۰) است که خود می‌تواند از آن دفاع کند

کارگردان معروف و پسرش

کارگردان معروف و پسرش

در آثار مهران مدیری همه‌چیز در شکل شیک و به‌اصطلاح لاکچریِ خود نمایش داده می‌شود. از «پاورچین» تا «دراکولا» فقر معنای بیرونیِ خود را ندارد. چرک‌مردگی اجتماعی قابل دریافت نیست. و اصلاً مسئلۀ سازنده، جامعه نیست. و شاید همین باعث می‌شود مردم او را دوست بدارند؛ یعنی مهران مدیری در رفتار و گفتار و آثار، دنیای دست‌نایافتنیِ ماست و بسیاری در آرزوی «جای او بودن» او را دوست می‌دارند.

خبرانلاین و ایسنا

2021-05-30 / گردآوری:
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی