دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

نامه عاشقانه بهرام رادان و گریه های پریناز ایزدیار که پر بازدید شد

تاریخ نشر :چهارشنبه 30 نوامبر 2022 اشتراک:
گریه های پریناز ایزدیار اخبار گوناگون
در این ویدئو گریه های پریناز ایزدیار بازیگر نقش جیران را مشاهده می کنید که بهرام رادان نامه عاشقانه ای برایش نوشت

سریال جیران حسن فتحی چند وقتی است از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است. این سریال به مرحله حساسی رسیده و در قسمت جدید این سریال اتفاقات زیادی رخ داد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از گریه های پریناز ایزدیار را در این قسمت برای شما قرار دهیم

گریه های پریناز ایزدیار

همزمان با انتشار تازه ترین قسمت سریال تاریخی-عاشقانه جیران ساخته حسن فتحی سکانسی از آن مورد توجه قرار کاربران گرفت. این سکانس لحظات تلخی از گریه و تنهایی جیران(پریناز ایزدیار) را بعد از جفای شاه قاجار(بهرام رادان) به تصویر کشیده است.

مجموعه جیران داستانی عاشقانه از زندگی ناصرالدین شاه، چهارمین پادشاه قاجار را به تصویر می‌کشد که پس از مرگ امیرکبیر و صدراعظم شدن میرزا آقاخان نوری شروع می‌شود؛ شاه مشهور قاجار عاشق دختر روستایی به نام خدیجه‌خانم تجریشی می‌شود که به سبب چشمان درشتش، نام «جیران» را برای او انتخاب می‌کند…

امیرحسین فتحی، مهدی پاکدل، ستاره پسیانی، غزل شاکری، سمیرا حسن‌پور، مهدی کوشکی، امیر جعفری، رؤیا تیموریان، هومن برق‌نورد، رعنا آزادی‌ور و مریلا زارعی از دیگر بازیگران این سریال تاریخی هستند.

ویدئویی از نامه عاشقانه بهرام رادان برای جیران

لوکیشن‌های سریال جیران کجاست؟

لوکیشن خیلی از فیلم ها تو روستاها و خونه های خاصی بوده که بعد از یه مدت گردشگرای زیادی سراغشون رفتن شاید برای شما هم جالب باشه بدونید لوکیشن سریال جیران کجا قرار دارد پس قسمت دوم این ویدیو رو از دست ندید .

۱٫ کاخ گلستان، تهران

بیشتر سکانس های سریال جیران در کاخ گلستان فیلم برداری شده که لوکیشن کاخ ناصرالدین شاه (بهرام رادان) و محل زندگی زنان حرم سرا از جمله جیران (پریناز ایزدیار) است. وقتی فیلم جیران پخش شد خیلیا اعتراض داشتن که نباید از این کاخ ها و عمارت های تاریخی واسه ساخت فیلم استفاده کرد

گریه های پریناز ایزدیارپریناز ایزدیار

٢. عمارت مسعودیه، تهران، میدان بهارستان، ضلع جنوب غربی، خیابان اکباتان

لوکیشن عروسی ملک زاده (غزل شاکری)، خواهر ناصرالدین شاه و همچنین سکانس های مربوط به کشتی پهلوانی سیاوش (امیرحسین فتحی) در عمارت مسعودیه بوده؛ اما در واقعیت عمارت مسعودیه، توسط مسعود میرزا ملقب به ظل السلطان، پسر ناصرالدین شاه قاجار ساخته شده.

۳. خانه طباطبایی‌ها، کاشان، خیابان علوی، محله سلطان امیر احمد

خانه تاریخی طباطبایی ها، محل زندگی کفایت خاتون (رویا تیموریان) در سریال جیرانه اما در واقعیت این خانه تاریخی متعلق به حاج سید جعفر طباطبایی نطنزی از بازرگانان معروف دوران قاجار بوده.

گریه های پریناز ایزدیارسریال جیران

۴. خانه تاریخی بروجردی ها

یکی دیگه از لوکیشن های سریال جیران، خانه بروجردی هاست که تو فیلم محل زندگی عباس میرزا (راستین عزیزپور)، برادر ناتنی ناصرالدین شاه قاجار و مادرش (کتانه افشاری نژاد) هست؛ اما در واقعیت خانه تاریخی بروجردی، خانه دختر و داماد سید جعفر طباطبایی بوده.

۵. روستای وانشان گلپایگان

لوکیشن خانه پدری جیران، روستای وانشان بوده که ۱۲ کیلومتری گلپایگان و ۱۵ کیلومتری خوانسار هست. روستای وانشان ۴ هزار سال قدمت داره و کلی خونه های روستایی قدیمی داره.

اینستاگرام و کبنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس