دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

ایوانکا ترامپ به همراه همسر و فرزندانش در ورزشگاه بازی ایران و آمریکا

تاریخ نشر :چهارشنبه 30 نوامبر 2022 اشتراک:
ایوانکا ترامپ در ورزشگاه اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از ایوانکا ترامپ در ورزشگاه قطر را مشاهده می کنید که برای تماشای بازی ایران و آمریکا حضور پیدا کرده است

تیم ملی ایران شب گذشته در مصاف با تیم ملی آمریکا با نتیجه یک بر صفر مغلوب شد و از دور مسابقات حذف شد. امروز در پرشین می خواهیم تصاویری از حضور ایوانکا ترامپ در ورزشگاه بازی این دو تیم را برای شما قرار دهیم که برای تماشای تیم ملی کشورش حضور پیدا کرده است

ایوانکا ترامپ در ورزشگاه

دختر رییس جمهور سابق آمریکا بازی ایران و آمریکا را از نزدیک تماشا کرد.ایران و آمریکا در هفته سوم جام جهانی به مصاف هم رفتند و نتیجه این مسابقه در سرنوشت دو تیم برای بقا یا حذف از جام بسیار تاثیرگذار است.

چهره‌های مختلفی از هر دو طرف برای تماشای بازی در ورزشگاه حاضر شدند. ایوانکا ترامپ به همراه فرزندان خود در ورزشگاه الثمامه حاضر شد تا این بازی را از نزدیک تماشا کند:

البته ایوانکا حضور فعالی در قطر دارد و صرفا برای تماشای مسابقه ایران و آمریکا در محل میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ حاضر نشده است.

ایوانکا ترامپ در ورزشگاهعکس ایوانکا ترامپ در ورزشگاه
ایوانکا ترامپ در ورزشگاهتصویر ایوانکا ترامپ در ورزشگاه

ایران صفر- آمریکا یک: قدم آخر را برنداشتیم

ایران هرگز در مسابقه با آمریکا در اندازه مدنظر هوادارانش نمایش نداد.ایران صفر- آمریکا یک: قدم آخر را برنداشتیم
با یک تساوی مقابل آمریکا در آخرین بازی دور گروهی جام جهانی می‌توانستیم به مرحله یک‌هشتم نهایی صعود کنیم، اما با نمایشی کاملا متفاوت نسبت به دیدار با ولز و عملکرد دور از انتظار در نیمه اول مسابقه سه‌شنبه شب مقابل آمریکا که یک گل هم روی پاس سرجینیو دست و ضربه تمام کننده کریستین پولیشیچ دریافت کردیم، بازنده به رختکن رفتیم و در نیمه دوم هم نتوانستیم گل خورده را جبران کنیم تا مثل دیگر حضورهای ایران در جام جهانی، صعود را شاهد نباشیم.

تیم ملی ایرانتیم ملی ایران

شاگردان کارلوس کی‌روش پس از شکست سنگین ۶ بر ۲ در شروع کارشان در جام جهانی مقابل انگلیس، در دومین دیدار برابر ولز فوق‌العاده ظاهر شدند و به برتری دو بر صفر رسیدند تا با توجه به دو تساوی پیاپی آمریکا، در آستانه صعود از مرحله گروهی قرار بگیرند، اما ملی‌پوشان سه امتیازی ایران در آخرین بازی با نتیجه یک بر صفر برابر آمریکا مغلوب شدند تا پایین‌تر از انگلیس با ۷ امتیاز، آمریکا با ۵ امتیاز، در جایگاه سوم بایستند و با باخت در گام آخر، از جام جهانی خداحافظی کنند.

برترین ها و ورزش سه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس