تفاوت چهره بهناز نازی قبل از گریم ننه آشوب در سریال جیران

تاریخ نشر :سه‌شنبه 22 نوامبر 2022 اشتراک:
اخبار گوناگون
اعتقاد به خرافات همیشه در کشور ما وجود داشته است اگر چه اینکه برخی انسان ها به دلایلی می توانند از اینده خبرهایی را به گوش ما برسانند اما تعداد آنها بسیار محدود و سخنان انها صد در صد نیست.

یکی از ویژگی های سریال جیران پر و بال دادن به داستان ننه اشوب زنی که از اینده خبر دارد,است. او در این سریال نقش پر رنگی دارد و در کتب تاریخی اشاره زیادی به ارتباط حرم شاه با رمال و فالگیر بوده است. نقش سخت و متفاوت ننه آشوب را بهناز نازی بازی کرده است. گریم بهناز نازی در جیران را در پرشین وی ببینید.

گریم بهناز نازی در جیران

بهناز نازی متولد ۱۲ دی ماه ۱۳۴۶ست. وی جز یکی از بازیگران فعال سینما، تلویزیون و تئاتر است.

تفاوت چهره بهناز نازی قبل از گریم ننه آشوب در سریال جیرانتفاوت چهره بهناز نازی قبل از گریم ننه آشوب در سریال جیران

فعالیت های هنری بهناز نازی

او در سریال سفر به چزابه، پزشکان، سیاه سفید خاکستری و… به ایفای نقش پرداخته است. بازی در فیلم های سینمایی نظیر مادرم گیسو، شراره، دلم می خواد و… به ایفای نقش پرداخته است.

جیران داستان زندگی ناصرالدین شاه پادشاه ایرانی را روایت می کند.

در خلاصه داستان جیران آمده است که زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می خواهد. قلعه ای می‌خواهد که جان پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه جا جار بزنند که: ایهاالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد…

بهناز نازیبهناز نازی

بخشی از مصاحبه با بهناز نازی

خانم نازی از رعایت پروتکل ها در شرایط کرونایی در سالن تئاتر شهر برایمان توضیح دهید:

تمامی پروتوکول های بهداشتی توسط پرسنل مجموعه تئاتر شهر رعایت می شود. حتی برای اینکه تعداد نفرات در اتاق گریم کمتر شود ، بعد از طراحی گریم ها توسط خانم حاجیان در شروع نمایش ، خودمان در شب های بعدی گریم مان را انجام می دهیم تا به اندازه کافی مسئله فاصله گذاری رعایت شود.

بهناز نازیبازیگر جیران

در کارنامه شما کمتر کار کمدی یافت دیده می شود؟

خودم به شخصه علاقه زیادی به کار کمدی دارم. در واقع طنزی که در موقعیت رخ بدهد. همه تلاش ما این است که طنز کارمان معطوف به رد و بدل شدن چند دیالوگ طنز نباشد.

خانم نازی چقدر از شرایط اجرا در تئاتر راضی هستید؟

در مدتی که در تئاتر فعالیت می کنم ، هیچ حمایتی ندیده ام. حتی الان که تئاتر ها باز شده اند اما مردم نمی دانند و چند روز بعد از اجرای نمایش به تازگی بنر های تبلیغاتی که در سطح تئاتر شهر نصب شده است مواجه می شوند. این کل تبلیغات ما در سطح شهر است.

بچه های تئاتر در این شرایط سخت تلاش می کنند و با توجه به این اینکه نیمی از ظرفیت تئاتر پر می شود، مشخص نیست کمک هزینه ای دریافت خواهیم کرد یا نه. تیم ما با علم به این مسائل کار خودش را شروع کرده است اما بی انصافی است هیچ حمایتی از نمایش هایی که در این تئاتر به نمایش در می آیند هیچ حمایتی نشود.

اینستاگرام ـ آیفوم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس