شباهت جالب نجم الدین شریعتی مجری تلویزیون به پسرش

تاریخ نشر :دوشنبه 07 نوامبر 2022 اشتراک:
فرزند نجم الدین شریعتی اخبار گوناگون
برنامه سمت خدا یکی از برنامه های پر بیننده و البته ماندگار صدا و سیما در این سال ها بوده است که بیش از یک دهه از عمر ان می گذرد . کارشناسان فراوانی در این برنامه حضور یافته اند که هر یک با صحبت های خود در فرهنگ سازی دینی موثر بوده اند.

برنامه سمت خدا با نجم الدین شریعتی و اجرای او گره خورده است. او از بهترین مجریان مذهبی صدا و سیماست که سال ها فعالیت بدون حاشیه ای داشته است. آقای مجری در فضاهای مجازی فعالیت خاصی ندارد و تصویر خانواده او توسط یکی از رسانه ها منتشر شده است. همسر و فرزند نجم الدین شریعتی را در پرشین وی ببینید.

فرزند نجم الدین شریعتی

نجم الدین شریعتی مجری برنامه‌های مذهبی تلویزیون حضور کمرنگی در فضای مجازی دارد. در فضای مجازی عکسی از نجم الدین شریعتی به همراه خانواده‌اش منتشر شده است که همسرش نیز در آن حضور دارد.

همسر و پسر مجری سمت خداهمسر و پسر مجری سمت خدا

 بازگشت نجم‌الدین شریعتی به آنتن تلویزیون

نجم‌الدین شریعتی که مدتی پیش از تلویزیون موقتا خداحافظی کرده بود، از بازگشت خود به برنامه «سمت خدا» خبر داد.

نجم‌الدین شریعتی از بازگشت دوباره خود به برنامه «سمت خدا» پس از ایام محرم و صفر خبر داده بود. پیشتر اجرای برنامه «سمت خدا» با خداحافظی موقت نجم‌الدین شریعتی، به مجری جدید – رضا ملایی – واگذار شده بود. نجم‌الدین شریعتی ضمن اعلام خبر بازگشت خود به آنتن تلویزیون، از رضا ملایی برای اجرای «سمت خدا» قدردانی کرده است. البته شریعتی به هنگام خداحافظی هم غیبت خود را ۲ ماهه مطرح کرده بود.

مجری سمت خدامجری سمت خدا

برنامه تلویزیونی سمت خدا با اجرای نجم‌الدین شریعتی و رضا ملایی در ۱۳ سال پیش یعنی سال ۱۳۸۸ در گونه مذهبی و گفت و گو محور و در شبکه سه تولید شده است. سمت خدا توانست در مرجع ارزشگذاری سینما و تلویزیون یعنی منظوم نمره ۶٫۳ از ۱۰ را از سوی مردم بدست بیاورد که نشان می‌دهد عموم مردم سمت خدا را اثری متوسط اما مفید برای تماشا ارزیابی می‌کنند.

نجم‌الدین شریعتینجم‌الدین شریعتی

عبدالمجید رکنی تهیه‌کننده سمت خدا این برنامه را، به‌عنوان محصول کشور ایران تهیه کرده است. سمت خدا در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ پخش خود را آغاز کرد.

مجری “سمت خدا” درباره دیدار عوامل این برنامه تلویزیونی با رهبر معظم انقلاب، گفت: به یاد دارم زمانی که خدمت رهبر معظم انقلاب رسیدیم ایشان فرمودند «تلویزیون عصای موسی است و معجزه می‌کند مبادا از آن به عنوان چوب‌دستی استفاده کنید.» ما این رسالت را در برنامه “سمت خدا” روی دوش خود احساس می‌کنیم. به عبارت دیگر یک ساعت برنامه‌ای که در اختیار ما قرار گرفته، بیت‌المال است و باید به بهترین نحو از آن استفاده کنیم. اکنون ۱۳ سال است که در برنامه “سمت خدا” در کنار مردم هستیم و هویت پیدا کرده‌ایم “سمت خدا” تبدیل به مرجع رسانه‌‌ای دینی در بین مردم شده است.

منظوم، ایسنا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس