اکبر عبدی از داماد جوان و خوشتیپش رونمایی کرد

تاریخ نشر :دوشنبه 07 نوامبر 2022 اشتراک:
داماد اکبر عبدی اخبار گوناگون
اکبر عبدی بیش ک مهم ترین بازیگر کمدی ایران است که در نقش های متفاوتی ظاهر شده است و جذاب ترین بخش کارنامه او به بازی هایی باز می گردد که در نقش زنان ظاهر شده است.

اکبر عبدی که تنها یک دختر دارد علاقه زیادی به دخترش المیرا دارد. المیرا عبدی که در چند نقش کوتاه بازی کرده است مدتی پیش ازدواج کرد و حاصل این ازدواج پسر زیبایی است که به نظر می رسد با شباهت جالبی که به پدر بزرگش دارد نوید یک اکبر عبدی دیگر را به سینما می توان در آینده داد. نوه و داماد اکبر عبدی را در پرشین وی ببینید.

داماد اکبر عبدی

اکبر عبدی از داماد جوان و خوشتیپش رونمایی کرداکبر عبدی از داماد جوان و خوشتیپش رونمایی کرد
اکبر عبدی از داماد جوان و خوشتیپش رونمایی کردالمیرا عبدی و همسرش
اکبر عبدی از داماد جوان و خوشتیپش رونمایی کردخانواده اکبر عبدی

حاشیه‌ها در مورد اکبر عبدی

اکبر عبدی در مراسم اختتامیه سی‌امین جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۰ ضمن انتقاد از روند برگزاری و داوری جشنواره اظهار کرد بایستی برای بازی در فیلم ای ایران جایزه سیمرغ بلورین دریافت می‌کردم.

اکبر عبدی همچنین در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۳ به عنوان میهمان در برنامه پارک ملت حضور یافت و گله‌هایی از دستمزد حاصل از بازی‌اش در فیلم سینمایی اخراجی‌ها کرد. وی در این برنامه محمد رضا شریفی نیا را پول‌دوست خواند.

اکبر در مراسمی در تیر ماه ۱۳۹۲ و در روزهای پایانی ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد از او نشان درجه یک فرهنگ و هنر را دریافت کرد.

داماد و نوه اکبر عبدینوه اکبر عبدی

اکبر عبدی در فیلم «خواب‌زده‌ها» بعد از فیلم «آدم‌برفی» و «خوابم می‌اد» برای سومین‌بار نقش یک زن را ایفا کرد. وی در این فیلم نقش دو زن را بازی کرد.

اکبر در تاریخ ۱۳ خرداد ماه به مناسبت تولد امام دوازدهم شیعیان مهدی در برنامه خندوانه به کارگردانی رامبد جوان حضور یافت. او در این برنامه شوخی‌هایی را با رئیس جمهور وقت حسن روحانی انجام داد.

منزل بازیگر کمدی ایرانی در ترکیه

در سال ۱۳۹۴ رسانه‌های ترکیه گزارش دادند که اکبر عبدی با خرید خانه‌ای در آلانیا تصمیم گرفته است که مابقی عمر خود را در این شهر بگذراند. وی طی مصاحبه‌ای در یک بنگاه معاملات املاک در آلانیا گفت: به خاطر برخی مشکلات سلامتی تصمیم گرفته است که در این شهر به زندگی ادامه دهد. او گفته بود که به توصیه دوست قدیمی خود منصور پیری، به آلانیای ترکیه آمده و در این شهر منزلی خریداری کرده تا عمر خود را در این شهر بگذراند. بعد از بازتاب‌هایی که این مصاحبه داشت وی مهاجرت به ترکیه را تکذیب کرد و اظهار داشت: «من ایران هستم، و مهاجرت نکرده‌ام، و به زودی قرارداد رسوایی ۲ را با ده نمکی خواهم بست.»

پس از فوت تعدادی از حجاج ایرانی در مناسک حج سال ۱۳۹۴، وی در برنامهٔ زندهٔ تلویزیونی به مناسبت جشن روز عید غدیر خم، ضمن تعریف خاطره‌ای از حضور خود و دخترش المیرا عبدی در مناسک حج، صحبت‌هایی در خصوص خواستگاری یک عرب سعودی و پاسخ توهین‌آمیز خود به او را مطرح نمود که بعد از تعریف کردن خاطره، مجری برنامه مجبور به قطع کردن صحبت‌های وی شد.

سخنان توهین‌آمیز اکبر عبدی واکنش‌های بسیاری را برانگیخت. اکبر عبدی چند روز بعد در رابطه با واکنش‌های اعتراضی در فضای مجازی به سخنانش، در مصاحبه تلویزیون تی‌وی پلاس اعلام کرد که از حرف‌هایش سوءبرداشت شده‌است. وی اعلام کرد که «اگر می‌دانستم برنامه زنده است این حرف را نمی‌زدم. احساس کردم برنامه غیر مستقیم است و شبکه ۳ روی صدایم سوت پخش می‌کند.» ناصر فکوهی نیز اظهارات عبدی را نوعی نژادگرایی و بی‌احترامی به مردم عرب کشورهای همسایه خصوصاً عرب‌های ایرانی دانست.

اینستاگرام ـ شما نیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس