شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ازدواج مجدد رامین پرچمی و رونمایی بازیگر در پناه تو از همسر دومش

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 17 آگوست 2023 اشتراک:
همسر رامین پرچمی اخبار گوناگون
سریال در پناه تو یکی از دوستداشتنی ترین سریال های تلویزیونی است که با وجود گذشت نزدیک به سی سال از پخش آن هنوز هم در ذهن مخاطبین باقی مانده است. رامین پرچمی در این سریال درخشید.

سریال های تلویزیونی که در دهه هفتاد و اوایل دهه هشتاد از صدا و سیما پخش می شدند از پرمخاطب ترین سریال هایی هستند که هنوز هم در میان مردم شناخته شده اند. مرحوم خمید لبخنده بر خلاف جریان سریال سازی در ان سال ها یک سریال عاشقانه و دانشجویی ساخت که با اقبال زیادی همراه بود. اگر چه رامین پرچمی با شخصیت رامین در این سریال منفور بود اما به عنوان یکی از جوانان متسعد این سریال از او رونمایی شد. رامین پرچمی بازیگر کم کاری بوده است و از زندگی شخصی اش اطلاعات زیادی در دسترس نیست با این حال او از همسر دومش رونمایی کرده است. همسر رامین پرچمی را در پرشین وی ببینید.

همسر رامین پرچمی

ازدواج مجدد رامین در پناه تو از همسر دومش

همسر دوم رامین پرچمی بازیگر در پناه تو

رامین متولد ۲۷ شهریور ۱۳۵۲ در بندر کیاشهر استان گیلان و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. رامین پرچمی که مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی و بازیگری تئاتر را از دانشگاه آزاد اسلامی دریافت کرده است. اقای پرچمی فعالیت خود را با بازی در سریال در پناه تو و فیلم سینمایی ضیافت آغاز کرد. رامین پرچمی بازیگر سریال در پناه تو سال‌ها پیش با همسرش شکوه جیرودی ازدواج کرد که در نهایت سال ۱۳۹۴ بخاطر تصمیم به مهاجرت همسرش از هم جدا شدند.

بازیگر در پناه توبازیگر در پناه تو

رامین در خصوص جدایی از همسر اولش می گوید؛ طلاق من و همسرم شکوه جیرودی با توافق و مربوط به یک مساله شخصی بود که سال ۹۴ اتفاق افتاد، او می خواست برای زندگی به خارج برود اما من دلم نمیخواست برا همین از هم جدا شدیم. او پس از مدتی با شفق میرشب ازدواج کرد.

بازیگر در پناه توشکوه جیرودی

شهرت او به خاطر بازی در سریالهایی، چون در پناه تو، پس از باران، همسایه‌ها، زیر آسمان شهر ۳ و فیلم هایی، چون ضیافت، اعتراض، تلفن، خاکستری، مهمان مامان، اخراجی‌های ۲ است.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس