جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

ست لباس همسر و پسران لیونل مسی در قطر

تاریخ نشر :سه‌شنبه 06 دسامبر 2022 اشتراک:
همسر لیونل مسی اخبار گوناگون
در این تصویر همسر لیونل مسی و پسرانش را در ورزشگاه قطر مشاهده می کنید که ست لباس زیبایی پوشیده اند

لیونل مسی بازیکن معروف تیم فوتبال آرژانتین است که این روزها در جام جهانی قطر به سر می برند و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از همسر لیونل مسی را برای شما قرار دهیم که در ورزشگاه بازی حضور داشت

ست لباس همسر لیونل مسی

عکسی از خانواده لیونل مسی در قطر

همسر لیونل مسیپسران و همسر لیونل مسی

صحبت های مسی پس از بازی استرالیا

لیونل مسی پس از برتری ۲ بر یک آرژانتین مقابل استرالیا که به صعود آلبی‌سلسته به مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ منجر شد، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که به یک هدف دیگر رسیدیم و گامی دیگر به سمت هدف‌مان برداشتیم. بازی را در اختیار داشتیم و فکر می‌کنم می‌توانستیم کار را زودتر تمام کنیم. کارمان در دقایقی از بازی سخت شد، اما از این مرحله عبور کردیم.

همسر لیونل مسیلیونل مسی

«بازی و شب سختی را پشت سر گذاشتیم.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: می‌دانستیم یک دیدار فیزیکی پیش رو داریم و فرصت کمی برای استراحت داشتیم که به همین خاطر نگران بودیم. می‌خواستیم به یک‌چهارم نهایی برسیم و به آن دست یافتیم. استرالیا شرایط را برای ما سخت کرد، اما جام جهانی همین است.

کاپیتان آرژانتین راجع به اینکه هزارمین مسابقه خود را به‌عنوان بازیکن تجربه کرد، گفت: امروز فهمیدم که هزارمین بازی من خواهد بود. من در لحظه زندگی می‌کنم و از اتفاقات همان لحظه لذت می‌برم. خوشحالم که به مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی رسیدیم و یک قدم دیگر برداشتیم.

بازیکن آرژانتینبازیکن آرژانتین

مسی با تمجید از حمایت هواداران آرژانتینی از شاگردان لیونل اسکالونی خاطرنشان کرد: ما باید متحد بمانیم. انرژی و احساسی که هواداران به ما می‌دهند، باورنکردنی است و از آنها که می‌دانم برای رسیدن به قطر چه تلاشی کردند، تشکر می‌کنم. خانواده‌ام نیز همیشه کنارم هستند و فرزندانم همه چیز را درک می‌کنند. آنها را از درون زمین دیدم و متوجه شدم که چه احساسی داشتند.

اینستاگرام و تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس