ساناز سماواتی بازیگر سریال خوشنام به همراه همسر و پسرش

تاریخ نشر :چهارشنبه 06 آوریل 2022 اشتراک:
همسر ساناز سماواتی اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از پسر و همسر ساناز سماواتی بازیگر بی حاشیه کشورمان را می بینید که این شب ها در سریال خوشنام ایفای نقش می کند

ساناز سماوتی بازیگر بی حاشیه و متین سینمای ایران است که ازدواج کرده و یک فرزند دارد. این بازیگر جوان این روزها با سریال خوشنام که از شبکه یک سیما پخش می شود ایفای نقش می کند. در ادامه در پرشین وی می خواهیم تصاویری از پسر و همسر ساناز سماواتی را برای شما قرار دهیم

تصاویری از همسر ساناز سماواتی

در این مطلب تصاویری از ساناز سمواتی و خانواده اش را می بینید

همسر ساناز سماواتیپسر و همسر ساناز سماواتی

درباره سریال خوشنام بیشتر بدانید

سریال «خوشنام» به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده و تهیه‌کنندگی احمد زالی با حضور بازیگرانی چون حمید لولایی، هومن حاجی عبدالهی، عباس جمشیدی فر، شهره لرستانی، فریده سپاه منصور، سحر ولدبیگی، امیر کربلایی زاده، امیر غفارمنش، نیلوفر رجایی فر و رابعه مدنی این شب ها ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش می شود.

بازیگر سریال خوشنامبازیگر سریال خوشنام

احمد زالی درباره آخرین وضعیت تولید “خوشنام” اعلام کرد: ۲۰ قسمت از مجموعه “خوشنام” آماده است و تصویربرداری کلی کار طی ۱۰ روز آینده به پایان می رسد.

زالی درباره اینکه روند کلی تولید مجموعه در حال پخش “خوشنام” طی این مدت چگونه گذشت؟ توضیح داد: طبیعتا مشکلات مالی و عدم پرداخت اقساط همیشه پروژه های تلویزیونی را آزار می‌دهد که قطعا پروژه “خوشنام” هم مستثنی نبوده ولی حمایت هم می شود؛ یعنی آن طور نیست که بگویم اصلاً حمایت نمی‌شود.

همسر ساناز سماواتیعکس همسر ساناز سماواتی

کلیت کار بد نبود، ضمن اینکه از طرفی ما درگیر بیماری هم بودیم و متاسفانه دوستانی از گروهمان درگیر کرونا شدند و کار برای مدتی تعطیل شد اما خدا را شکر به خیر گذشت و سریال را به موقع به پخش رساندیم.

تهیه کننده سریال طنز “خوشنام” همچنین خطاب به مخاطبان این سریال به کارگردانی علیرضا نجف زاده گفت: “خوشنام” داستان متفاوتی دارد و از فضای آپارتمان نشینی به دور است؛ ضمن اینکه داستان با موضوع اخلاقی پیش می رود و با ایام ماه مبارک رمضان کاملا مناسبت دارد.

بازیگر خوشنام و پسرشبازیگر خوشنام و پسرش

امیدواریم مخاطبان کار را دوست داشته باشند. ناگفته نماند که داستان اصلی”خوشنام” از قسمت سوم شروع می‌شود و برای مخاطبان جذاب تر می شود. به نوعی می توان گفت این مجموعه برای تماشاگران غافلگیری دارد؛ چراکه قرار است بازی‌های متفاوتی از بازیگران را ببینند.

اینستاگرام و ایسنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس