جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

هانده ارچل با لباس حریر زیبا به رنگ سال ۲۰۲۲

تاریخ نشر :دوشنبه 05 دسامبر 2022 اشتراک:
هانده ارچل با لباس زیبا اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از هانده ارچل با لباس زیبا و حریر را مشاهده می کنید که به رنگ سال 2022 است و عکس های مدلینگ است

هانده ارچل بازیگر معروف ترک است که در فیلم مست عشق حسن فتحی ایفای نقش کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکس هایی از هانده ارچل با لباس زیبا و حریر را برای شما قرار دهیم که در اینستاگرامش منتشر کرده است.

عکس هانده ارچل با لباس زیبا

هانده ارچل با لباس حریر

هانده ارچل با لباس زیباعکس هانده ارچل با لباس زیبا
هانده ارچل با لباس زیباهانده ارچل با لباس حریر

راهنمای انتخاب لباس مهمانی

اگر قصد دارید به یک مهمانی یا مراسم مهم بروید و نمی دانید چه لباسی بخرید و یا چه لباسی بپوشید. در این مقاله به شما کمک می‌کنیم لباس مهمانی مناسب سن، موقعیت، رنگ پوست و تیپ بدنی‌تان را پیدا کنید. با ما همراه باشید.

۱- انتخاب لباس مجلسی با توجه به موقعیت

اولین نکته‌ای که در زمان انتخاب لباس مناسب برای مهمانی باید در نظر داشته باشید، نوع مهمانی و موقعیتی است که در آن دعوت شده‌اید. متناسب با میزان رسمی بودن مهمانی، می‌توانید تصمیم بگیرید چه لباسی بپوشید و یا قد لباس و دامن شما چقدر باشد. موقعیت و مناسبت مهمانی در انتخاب رنگ و جنس پارچه نیز تأثیرگذار است و می‌توانید متناسب با آن لباس مهمانی را انتخاب کنید.

لباس مجلسیلباس مجلسی

۲- انتخاب لباس مهمانی با توجه به مکان و زمان

دومین فاکتوری که در انتخاب لباس مهمانی اهمیت زیادی دارد، مکان و زمان مهمانی است. در مراسم‌های مختلف شما نمی‌توانید از یک لباس یکسان استفاده کنید. مثلا لباسی که برای تولد دوستتان انتخاب کرده‌اید، اصلا گزینه مناسبی برای مهمانی‌های رسمی نیست. اگر مهمانی شب برگزار می‌شود، بهتر است از لباس‌های با رنگ تیره و از اکسسوری‌های با زرق و برق بیشتر استفاده کنید.

۳- انتخاب لباس مهمانی متناسب با رنگ پوست

در زمان انتخاب لباس مهمانی و خرید آن، یکی از مهم‌ترین چیزهایی که باید به آن توجه کنید، انتخاب رنگ لباس مهمانی است. البته رنگ لباس معمولا سلیقه‌ای است ولی بهتر است در زمان انتخاب رنگ، حتما رنگ پوست خود را مد نظر داشته باشید. انتخاب لباس مهمانی که با رنگ پوست شما همخوانی داشته باشد، می‌تواند سبب جذاب‌تر و زیباتر به نظر رسیدن شما شود. در زیر راهنمایی کامل در مورد نحوه انتخاب رنگ لباس متناسب با پوست را گردآوری کرده‌ایم.

لباس مهمونیلباس مهمونی

۴- انتخاب لباس مهمانی متناسب با فرم و تیپ بدنی

یکی از اشتباهاتی که اکثر خانم‌ها مرتکب می‌شوند، این است که لباس مهمانی یا لباس مجلسی را بدون توجه به فرم و تیپ بدنی‌شان انتخاب می‌کنند. این افراد لباس مهمانی را تن مانکن یا تن دوستان خود می‌بینند و سپس تصمیم می‌گیرند، آن را خریداری کنند. در صورتی که اگر لباس مهمانی توسط بهترین طراح دنیا، طراحی شده باشد ولی با فرم بدنی شما همخوانی نداشته باشد، با آن لباس زیبا به نظر نخواهید رسید.

اینستاگرام و بانک روسری ایران

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس