یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

سلفی جالب شکیرا و پسرش میلان بعد از یک تورنمنت عالی

تاریخ نشر :دوشنبه 05 دسامبر 2022 اشتراک:
سلفی شکیرا و پسرش میلان اخبار گوناگون
در این مطلب عکس سلفی شکیرا و پسرش میلان را در کنار هم مشاهده می کنید که بعد از مسابقه پسرش گرفته اند

شکیرا خواننده معروف کلمبیایی و جرارد پیکه فوتبالیست معروف بارسلونا چندی پس از سالها زندگی از هم جدا شدند. امروز در پرشین وی می خواهیم سلفی شکیرا و پسرش میلان را برای شما قرار دهیم که چند روز پیش حضانت انها را به طور کامل به عهده گرفت

سلفی شکیرا و پسرش میلان

شکیرا با انتشار عکس زیر نوشت:

تبریک به میلان و تیمش برای این تورنمنت عالی. همه مادرها برای اراده و پشت کارتان بسیار به شما افتخار می کنند.

سلفی شکیرا و پسرش میلانعکس سلفی شکیرا و پسرش میلان

جزئیات جدید از توافق شکیرا و جرارد پیکه بر سر فرزاندان شان

طبق گزارش‌ها، شکیرا و پیکه از در‌های متفاوتی برای اجتناب از دیدن یکدیگر استفاده کردند و اسناد را در اتاق‌های مختلف امضا کردند.

شکیرا و جرارد پیکه ماه‌ها پس از اعلام جدایی خود در ژوئن، روز پنج‌شنبه، اول دسامبر، برای تصویب توافقنامه حضانت فرزندشان، دوباره در دادگاه گرد هم آمدند. آن‌ها که به مدت ۱۱ سال با یکدیگر زندگی مشترک داشتند، ظاهراً به توافقی مناسب بر سر دو فرزندشان یعنی ساشا و میلان رسیدند.

سلفی شکیرا و پسرش میلانشکیرا و فرزندانش

آنطور که رسانه اسپانیایی مارکا و رسانه آمریکایی هولا می‌گویند، شکیرا خواننده کلمبیایی و جرارد پیکه فوتبالیست بازنشسته این قرارداد را در بارسلونا امضا کردند. آن‌ها با تیم‌های حقوقی خود به دادگاه آمده بودند و تلاش رسانه‌ها برای گفتگو با این دو چهره مشهور بی نتیجه ماند.

جوردی مارتین، گزارشگر بین‌المللی «ال گوردوی لا فلاکا» گزارش داد که شکیرا و پیکه از در‌های متفاوتی برای اجتناب از دیدن یکدیگر استفاده کردند و اسناد را در اتاق‌های مختلف امضا کردند.

منابع فاش کردند که جرارد پیکه به نفع بچه‌ها فداکاری کرده است. طبق گزارش‌ها میلان و ساشا از سال ۲۰۲۳ در مدرسه جدیدی که شکیرا قبلاً برای آن‌ها در میامی پیدا کرده است، تحصیل خواهند کرد و در حقیقت با مادرشان زندگی می‌کنند.

حضانت فرزندان پیکهحضانت فرزندان پیکه

همچنین آن‌ها توافق کرده‌اند که پیکه در ماه، ده روز اجازه دارد که با دو پسرش وقت بگذراند. از این رو رسانه نیویورکی پیش بینی کرده است که جرارد پیکه بین اسپانیا و آمریکا در رفت و آمد باشد.

هولا ادعا کرده است که پیکه در حال تلاش برای خرید یک خانه در میامی است تا در ده روز مجازش با فرزندان اش زندگی را بگذراند.

اینستاگرام و فرادید

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس