شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

ویدیو وایرال از حرکت تفریحی و خطرناک جوان مشهدی در خیابان

تاریخ نشر :شنبه 11 نوامبر 2023 اشتراک:
حرکت خطرناک جوان مشهدی اخبار گوناگون
جوانان امروزی بسیار با نسل های قبلی خود متفاوت اند. انها دنبال تفریح و هیجان هستند و از انجام کارهای خطرناک واهمه ای ندارند و سعی می کنند همه این رفتارها را در شبکه های مجازی به تصویر بکشند.

یکی از رفتارهای جوانان امروزی جلب توجه از طریق انجام کارهای خطرناک است. روحیاتی که برخی جوانان برای انجام برخی کارهای تفریحی غیر استاندارد دارند می تواند بسیار به انها اسیب وارد کند. حرکت خطرناک جوان مشهدی را در پرشین وی ببینید.

حرکت خطرناک جوان مشهدی

حرکت تفریحی و خطرناک جوان مشهدی در خیابان شهید حنایی که شوکه می شوید

وایرال رفتار های خطرناک جوانان

میل به دیده شدن در فضای مجازی این روزها باعث شده است که برخی افراد دست به اقدامات خطرناک بزنند. کارهایی که بر اساس ایمنی انجام نیمش ود و هر ان ممکن است با کوچکترین خطایی برای آنها درد سر ساز باشد.

وایرال رفتار های خطرناک جوانانوایرال رفتار های خطرناک جوانان
 حرکت تفریحی و خطرناکحرکت تفریحی و خطرناک

راه و روش تخلیه هیجانات را نیاندیشیدیم

کارشناسان معتقدند که هیجان را باید هدایت کرد و وجود فضاهایی برای تخلیه هیجان را مناسب می‌دانند؛ زیرا جوانان ویژگی‌هایی دارند که ضروری است به آنها توجه کنیم. آنها هیجاناتی دارند که لازم است زمینه‌هایی را فراهم کنیم تا به طور طبیعی امکان تخلیه آن را داشته باشند؛ بنا بر گفته حجت‌الاسلام والمسلمین مرادی، «بحث تخلیه هیجانات نکته‌ای است که مغفول مانده است. آمارها در جامعه حکایت از این دارد که ما در این حوزه یعنی تخلیه هیجانات کاری نکرده‌ایم». سید ابراهیم غلامرضائی، رئیس اداره نظارت بر هیئت‌های مذهبی می‌گوید: «جوانان باید احساسات خود را در جایی تخلیه کنند، ما مقصریم که به آنها راه و طریق درست را نشان ندادیم».

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس