شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

رفتار جالب تازه داماد سینما با هوادار خردسالش در هواپیما

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 03 آگوست 2023 اشتراک:
هوادار خردسال محمدرضا گلزار اخبار گوناگون
محمدرضا گلزار, محبوبیت بسیار زیادی در میان هوادارانش دارد. جالب است که طرفداران آقای سوپراستار از هر سنی و از هر قشری هستند. رضا گلزار علاقه متقابلی نسبت به هوادارانش دارد به طوری که این احساس را بارها نمایش داده است.

رضا گلزار که مدام در حال سفر است سعی می کند با هوادارنش که اتفاقی با او مواجه می شوند دیداری صمیمانه داشته باشد. او بارها در استوری هایش از دوستدارانش تشکر کرده است و از آنها به نحوی حمایت نموده است. رضا گلزار که بعد از ازدواج پر سر و صدایش این روزها در صدر اخبار قرار گرفته است هنوز هم همچون گذشته به ابراز محبت طرفدارانش پاسخ می دهد. برخورد با هوادار خردسال محمدرضا گلزار در هواپیما را در پرشین وی ببینید.

هوادار خردسال محمدرضا گلزار

محمدرضا سوپراستار سینمای ایران در مواجهه با هوادار خردسال خود، رفتار جالبی را انجام داد.

امضا دادن محمدرضا گلزار به هوادار خردسالش در هواپیما

رضا از میان بچه های دهه نودی و نسل جدید هم طرفدار دارد و آنها وقتی به اقای سوپراستار می رسند از او می خواهند که عکسش را امضا کند و همراه انها عکسی یادگاری بگیرد.

طرفداران رضا گلزارطرفداران خردسال بازیگر فیلم اتش بس

محمد رضا در خانواده ای ۶ نفره به دنیا آمده، پدرش پرویز گلزار از مهندسین سرشناس تبریزی است، مادرش خانه‌دار و اهل تهران بوده و دارای دو برادر به نام های علیرضا و بردیا و یک خواهر به نام آتوسا است.

هیچ یک از خواهر و برادرهای محمدرضا گلزار تجربه بازیگری نداشته و علیرضا مهندس رشته عمران، بردیا مترجم زبان انگلیسی و آتوسا مترجم زبان آلمانی می باشد.

عکس با رضا تازه داماد سینماعکس با رضا تازه داماد سینما

او خرداد ماه امسال با ایسان اقاخانی در مراسمی باشکوه ازدواج کرد. رضا و همسرش بیست سالی اختلاف سنی دارند و زمانی که گلزار اولین فلیم سینمایی اش سام و نرگس را بازی می کرده است همسرش تنها ۴ سال داشته است.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس