یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

رعنا آزادی ور زیباترین هووی جیران در کنار ناصرالدین‌ شاه

تاریخ نشر :دوشنبه 05 دسامبر 2022 اشتراک:
هووی جیران اخبار گوناگون
در این مطلب عکسی از رعنا آزادی هووی جیران را مشاهده می کنید که در پشت صحنه سریال در کنار بهرام رادان گرفته شده است

رعنا آزادی ور بازیگر جوان ایرانی است که در سال های اخیر فیلم و سریال های خیلی خوبی بازی کرده است که همه آنها در شبکه نمایش خانگی پخش شده اند. سریال جیران جدیدترین اثر اوست که در آن نقش هووی جیران را ایفای می کند. در ادامه در پرشین وی می خواهیم عکسی از او در کنار بهرام رادان را برای شما قرار دهیم که در پشت صحنه سریال بدون گریم گرفته اند.

رعنا آزادی ور هووی جیران

رعنا آزادی ور در کنار ناصرالدین شاه

هووی جیرانهووی جیران در کنار ناصرالدین شاه

چهره واقعی هووهای جیران از تاج الدوله تا ستاره خانم !

هووهای جیران که یکی از دیگری زیباتر هستند را برای شما به تصویر کشیدیم .

 هووی جیرانعکس رعنا آزادی ور هووی جیران

جیران یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی در ژانر عاشقانهٔ تاریخی به کارگردانی حسن فتحی، نویسندگی احسان جوانمرد و فتحی و تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه است. داستان این مجموعه به وقایع بعد از مرگ امیرکبیر و آشنایی ناصرالدین‌شاه با جیران می‌پردازد.

هووی جیرانعکس های هووی جیران

گروه بازیگران این مجموعه بهرام رادان، پریناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، مهدی پاکدل، ستاره پسیانی، غزل شاکری، سمیرا حسن‌پور، مهدی کوشکی، مرتضی اسماعیل کاشی، فاطمه مسعودی‌فر، الهام نامی، نهال دشتی، کتانه افشاری‌نژاد، بهناز نازی، امیر جعفری، رؤیا تیموریان، هومن برق‌نورد، رعنا آزادی‌ور و مریلا زارعی هستند.

سمیرا حسن پور بازیگر جیرانسمیرا حسن پور بازیگر

 

مجموعه جیران داستان عاشقانه و تاریخی است که شش سال از زندگی ناصرالدین شاه (بهرام رادان) چهارمین پادشاه قاجار را به تصویر می‌کشد. این ماجرا که در دوران پس از مرگ امیرکبیر و صدراعظم شدن میرزا آقاخان نوری شروع می‌شود؛ داستان آشنایی و عشق شاه با دختر روستایی به نام خدیجه‌خانم تجریشی (پریناز ایزدیار) که به سبب چشمان درشتش، شاه نام «جیران» را بر او نهاد را نشان می‌دهد.

بازیگر جوان سریال جیرانبازیگر جوان سریال جیران

اینستاگرام و عصر ایران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس