شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

هدیه جالب احسان علیخانی به ژاله صامتی برای تمام دلخوری ها

تاریخ نشر :یکشنبه 15 مه 2022 اشتراک:
هدیه احسان علیخانی اخبار گوناگون
در این ویدئو هدیه احسان علیخانی مجری مسابقه عصر جدید را به ژاله صامتی داور خوش برخورد این برنامه مشاهده می کنید

مسابقه عصر جدید در فصل جدید وارد مرحله نیمه نهایی شده است. این فصل از برنامه با استقبال کمتری نسبت به سری های قبلی روبرو شد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن هدیه احسان علیخانی به ژاله صامتی و دیگر داوران را مشاهده می کنید

هدیه احسان علیخانی به ژاله صامتی

در این ویدئو هدیه احسان علیخانی به زاله صامتی را مشاهده می کنید

ویدئو هدیه ای که ژاله صامتی در عصر جدید گرفت

درباره مرحله نیمه نهایی عصر جدید بیشتر بدانید

همزمان با پایان دور مقدماتی مسابقه استعدادیابی عصرجدید، این رقابت تلویزیونی به مرحله نیمه نهایی خود رسیده و ۳۱ اجرای راه یافته به این مرحله در قالب ۶ برنامه به رقابت خواهند پرداخت تا در نهایت، ۶ فینالیست فصل سوم با انتخاب و رای نهایی مردم، به قسمت پایانی و فینال راه یابند.

اولین قسمت از مرحله نیمه نهایی این برنامه، به دلیل پخش مسابقه فوتبال بین تیم های پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان در شامگاه شنبه ۲۴ اردیبهشت، جمعه ۲۳ اردیبهشت، بعد از خبر ساعت ۲۲، از شبکه سه پخش شد. شنبه ۲۴ اردیبهشت بازپخش قسمت اول «عصر جدید» بعد از مسابقه فوتبال پخش شد و یکشنبه ۲۵ اردیبهشت نیز قسمت دوم نیمه نهایی این برنامه روی آنتن می‌رود.

هدیه احسان علیخانیعصر جدید

به بهانه هدیه احسان علیخانی به داوران عصر جدید درباره این برنامه بیشتر صحبت می کنیم.

بینندگان بعد از پایان پخش هر قسمت از برنامه ۱۰۰ساعت فرصت دارند تا به شرکت کننده مورد نظر خود رای دهند. از هفته آینده، روال پخش «عصرجدید» به شکل قبلی بازمی‌گردد و شنبه‌ها و یکشنبه‌ها روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

اشتباهی فاحش در «عصر جدید»

در نخستین برنامه از مرحله نیمه‌نهایی «عصر جدید»، کوهی که به عنوان نماد ملی نیوزیلند شناخته می‌شود، به اشتباه و به جای قله دماوند، بر روی اجرای سرودی با مضمون ملی درباره کشورمان ایران، نمایش داده شد!

هدیه احسان علیخانیاحسان علیخانی

این نخستین مرتبه نیست که نماد ملی نیوزیلند در گوشه و کنار کشورمان از قاب عکس‌های وزارت کشور تا پوسترها در جریان ثبت‌نام از نامزدهای انتخاباتی در همین وزارت‌خانه یا بنرهای شهرداری در معابر شهر به طور اشتباه به عنوان قله دماوند چاپ یا نمایش داده می‌شود.

اینستاگرام و ایسنا و فارس

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس