پنج شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

هدیه جالبی که نیلوفر استخری از زن برادرش گرفت

تاریخ نشر :سه‌شنبه 27 سپتامبر 2022 اشتراک:
هدیه نیلوفر استخری اخبار گوناگون
در این تصویر هدیه نیلوفر استخری که همسر برادرش سپیده بزمی پور از بلژیک برای او آورد را مشاهده می کنید

نیلوفر استخری بازیگر و بلاگر معروف اینستاگرامی است که عکس و فیلم های زیادی از خودش منتشر می کند. او خواهر شاهرخ استخری بازیگر معروف است. در ادامه در پرشین وی می خواهیم هدیه نیلوفر استخری که از همسر برادرش گرفت را برای شما قرار دهیم

هدیه نیلوفر استخری بازیگر

نیلوفر استخری هدیه ای که همسر برادرش برای او آورد را نشان داد

هدیه نیلوفر استخریهدیه نیلوفر استخری از زن برادرش

راهنمای خرید سوغاتی در سفر

در این مقاله به بررسی نکاتی می‌پردازیم که شاید بتوانند در انتخاب ره‌آورد سفر به شما کمک کنند؛ با ما همراه باشید.

قبل از سفر تحقیق کنید؛ ۱۰ سوغات برتر مقصد را بیابید

شما باید از قبل به فرهنگ منطقه‌ای که به آن سفر می‌کنید، اشراف داشته باشید این کار به شما کمک می‌کند تا با دید بازتری خرید کنید. برای این کار می‌توانید فهرستی از ۱۰ سوغاتی برتر مقصد را تهیه کنید. با این حال به هنگام خرید بهتر است علاوه بر این فهرست، به جنس، کیفیت و قیمت محصول نیز توجه کنید تا بتوانید بدون اتلاف وقت سوغاتی خود را بخرید.

هدیه نیلوفر استخریهدیه سوغاتی

از خرید در مناطق توریستی اجتناب کنید!

دومین نکته راهنمای خرید سوغاتی این است که تا می‌توانید از مناطق توریستی دوری کنید. زیرا در این مناطق همه چیز با قیمت‌هایی بسیار بالاتر به خریداران عرضه می‌شود. همچنین ممکن است محصولات از کیفیت بالایی برخوردار نباشند. البته گاهی اوقات نیز پیش می‌آید که در یک منطقه توریستی یک صنعت دستی را می‌توانید ارزان‌تر بخرید. در این شرایط باید به اصل بودن محصول توجه زیادی داشته باشید

صنایع ‌دستی اصل بخرید؛ دستساز بودن سوغاتی مهم است!

«دستساز» کلمه‌ای است که این روزها زیاد مطرح می‌شود. البته ساده‌ترین راه برای تشخیص اینکه آیا چیزی واقعاً با دست ‌ساخته شده یا نه این است که فرایند تولید آن را با چشمان خود ببینیید. در غیر این صورت اگر به دنبال صنایع ‌دستی اصل هستید، باید کمی جستجو کنید. مهم نیست در کجای جهان هستید، شما می‌توانید با تحقیق زیاد مستقیماً به کارگاه، استودیو یا دهکده صنایع‌ دستی بروید.

سوغاتی خریدنسوغاتی خریدن

قیمت‌ها را مقایسه کرده و برای خرید عجله نکنید!

پیش از سفر، قیمت صنایع‌ دستی مقصد را از طرق مختلف پیدا کنید. شاید با کمی جستجو بتوانید حتی در شهر خودتان هم، هنر دستی شهر دیگری را با قیمت کمتر و کیفیت خوبی بخرید. پس این قابلیت را نادیده نگیرید. در نهایت به هنگام سفر نیز بهتر است از چند مغازه و فروشگاه بازدید کنید تا بتوانید با مقایسه قیمت‌ها، بهترین محصول را برای سوغاتی انتخاب کنید.

از کمک افراد بومی استفاده کنید

شما می‌توانید با تور سفر کنید؛ زیرا مزیت اصلی پیوستن به یک تور، داشتن یک راهنمای خرید سوغاتی برای ارائه پیشنهادها به شما است. با این حال اگر به یک طور رسمی به یک تیم ملحق نمی‌شوید، بهتر است که از افراد محلی بخواهید که سوغاتی‌های معروف و به‌ خصوص با کیفیت و فروشگاه‌های مورد علاقه‌شان را به شما معرفی کنند.

اینستاگرام و تورک اپ

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس