سلفی یاسمینا باهر با مادر شوهرش فرشته یغمایی

تاریخ نشر :سه‌شنبه 27 سپتامبر 2022 اشتراک:
یاسمینا باهر و مادر شوهرش اخبار گوناگون
در این تصویر یاسمینا باهر و مادر شوهرش را در کنار هم مشاهده می کنید. او سالها پیش با امیریل ارجمند ازدواج کرد

یاسمینا باهر بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که در چند سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده است. او با امیریل ارجمند بازیگر ازدواج کرده و یک فرزند دارد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم عکسی از یاسمینا باهر و مادر شوهرش را برای شما قرار دهیم

یاسمینا باهر و مادر شوهرش

تصویری از یاسمینا باهر و مادر شوهرش در کنار هم

یاسمینا باهر و مادر شوهرشعکس یاسمینا باهر و مادر شوهرش

صحبت های یاسمینا باهر

تاثیرات بازیگری روی زندگی

بازیگری کاری است که زمان دقیقی ندارد. رفتن سر کار با شماست ولی بازگشت شما با خداست و این مشخص نبودن زمان باعث می‌شود که این کار سخت‌تر شود و همین موضوع روی زندگی شخصی هنرمندان هم تاثیر می‌گذارد و کار آنها را در خانه سخت‌تر می‌کند.

یاسمینا باهر و مادر شوهرشیاسمینا باهر و شوهرش

سلیقه مردم و پیشرفت

نمی‌شود در بازیگری چیزی را پیش‌بینی کرد و نمی‌توانم بگویم چه چیزی را برای آینده شغلی‌ام متصور هستم. نزدیک به ۸سال است که فعالیتم را در این عرصه با کارهای کوچک شروع کرده‌ام، کار تئاتر هم انجام می‌دهم. کاری بوده که با خودم می‌گفتم بعد از این کار، دیگر مرا می‌شناسند ولی این اتفاق نیفتاده؛ به همین خاطر از الان به بعد را هم نمی‌توانم پیش‌بینی کنم.

ممکن است در آینده کاری را بازی کنم که باعث پیشرفت آنی من بشود ولی ممکن هم هست کاری را بازی کنم که بازخورد خوبی نداشته باشد و از علاقه مردم کم شود. کار بازیگری طوری است که سلیقه مردم و دوست داشتن مردم در آن خیلی دخیل است. مردم باید یک بازیگر را دوست داشته باشند تا آن بازیگر بتواند ادامه دهد.

امیریل ارجمند و همسرشامیریل ارجمند و همسرش

سرنوشت و قسمت من

در طول این سال‌ها که کار بازیگری کرده‌ام، گاهی اوقات دلم شکسته و گاهی اوقات ناامید شده‌ام؛ در آن لحظه گاهی اوقات با خودم می‌گفتم دیگر سراغ بازیگری نمی‌روم ولی انگار همه اتفاقات، سرنوشت و قسمت من بوده است که باید رخ می‌داده تا من امروز به اینجا برسم ولی مردم این سختی‌ها را نمی‌بینند و با خودشان می‌گویند یک سریال بازی کرد و شناخته شد.

اینستاگرام و برترین ها

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس