شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

شباهت بی نظیر حسین سلیمانی به مادرش در یک ویدیو عاشقانه

تاریخ نشر :شنبه 06 آگوست 2022 اشتراک:
حسین سلیمانی و مادرش اخبار گوناگون
در این ویدئو بازیگر معروف کشورمان حسین سلیمانی و مادرش را در کنار هم مشاهده می کنید که شباهت زیادی به یکدیگر دارند

حسین سلیمانی بازیگر معروف ایرانی است که چندی پیش در برنامه شب های مافیا حضور پیدا کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از حسین سلیمانی و مادرش را برای شما قرار دهیم که شباهت زیادی به یکدیگر دارند

شباهت حسین سلیمانی و مادرش

حسین سلیمانی ویدئویی از مادرش را منتشر کرد

ویدئویی از بایگر معروف در کنار مادر عزیزش

تمایل «حسین سلیمانی» برای حضور جدی در عرصه موسیقی

حسین سلیمانی می‌گوید: اکنون در سرزمینی زندگی می‌کنیم که نیاز به همسو شدن مردمانش دارد تا به خود و دیگران کمک کنند. این کار با رفتار مناسب ما با خود امکان‌پذیر می‌شود و ادامه پیدا می‌کند.

این بازیگر درباره‌ آلبوم مشترکش با حامد شمس اظهار کرد: ساخت آلبوم مشترک من و حامد شمس به نام «نامه‌ها» به صورت اتفاقی و از ترکیب کتابی که خوانده بودم با برخی داستان‌های زندگی‌ام آغاز شد. پس از ایده پردازی من ماجرا را برای حامد شمس تعریف کردم و با استقبال او مواجه شدم. متاسفانه در مدت اخیر به دلیل مشغله کاری و فعالیت بالا نتوانستم بر روی آن کار کنم اما تمایل دارم حتما بیشتر در این حوزه فعالیت داشته باشم.

حسین سلیمانی و مادرشعکس حسین سلیمانی و مادرش

سلیمانی که در سریال در حال پخش «جناب عالی» ایفای نقش کرده، با حضور در برنامه جشن رمضان، درباره این سریال هم گفت: طی مدت زمان اخیر پیشنهادات کاری بسیاری به من شد که برخی از آن‌ها را قبول کردم و مابقی آن‌ها را نپذیرفتم. در این مدت انتخاب پیشنهادات برایم کار دشواری بود اما «جناب عالی» پروژه‌ای بود که جسارت بالایی داشت که با مخالفت‌های بسیاری روبه‌رو بود و باعث شد حس خوبی به آن داشته باشم.

حسین سلیمانی و مادرشحسین سلیمانی

خوشبختانه این سریال با وجود مخالفت‌ها اکنون پخش می‌شود و بازدیدکنندگان بسیاری دارد. همکاری با افرادی مانند عادل تبریزی، امیرحسین رستمی، بیژن بنفشه‌خواه، خانم وقاری و دیگر دوستان بسیاری تجربه خوب و مفرحی بود. ما ۸۸ درصد رضایت بیننده داشتیم و بازخوردهای بسیاری مثبتی کسب کردیم.

اینستاگرام و پرسون

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس