دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

ست کیک با لباس هانده ارچل در جشن تولد ۲۹ سالگی اش

تاریخ نشر :دوشنبه 28 نوامبر 2022 اشتراک:
جشن تولد هانده ارچل اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از جشن تولد هانده ارچل بازیگر معروف ترکیه ای را مشاهده می کنید که ست لباس زیبایی بر تن کرده است

هانده ارچل بازیگر معروف ترکیه ای است که طرفداران زیادی دارد. او در مست عشق در کنار پارسا پیروزفر بازی کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از جشن تولد هانده ارچل را برای شما قرار دهیم که او در اینستاگرام منتشر کرده است.

جشن تولد هانده ارچل

تصاویری از هانده ارچل در تولدش

جشن تولد هانده ارچلجشن تولد هانده ارچل هنرپیشه
تولد خانم بازیگرتولد خانم بازیگر

انتخاب‌های استایل ولباس مناسب تولد

جشن تولد هم مانند هر مراسم دیگری، استایل و لباس مناسب تولد خاص خود را دارد. داشتن تم مشخص شده کمی از استرس کم می‌کند و می‌توانید با آرامش بیشتری لباس انتخاب کنید.

۱: شما در ایران زندگی می‌کنید و می‌دانید که در تولد مردم سعی می‌کنند نیمه رسمی باشند. حتی اگر هم لباس ماسکی می‌خواهید بپوشید سعی کنید ساده انتخاب کنید.

۲: شلوار جین عضو جدا نشدنی هر مراسمی است. با هر چیزی هم ‌می‌توانید ست کنید.

مثلا ترکیب جین مام استایل با یک پیراهن مردانه سفید و یا رنگ‌های ملایم بسیار زیبا می‌شود.

جشن تولد هانده ارچلجشن تولد هانده ارچل بازیگر ترک

۳: از انتخاب‌های خوب دیگر برای تولد شومیز است. شومیز فرم نیمه رسمی به استایلتان می‌دهد و به راحتی با شلوارهای مختلف مثل شلوار جین، لینن یا پارچه‌ای ست می‌شود.

شومیزهای ساده یا طرح‌دار و با یک بلوز راحت به همراه شلوار جین می‌تواند حس راحتی به شما بدهد.

۴: انتخاب دیگر شما می‌تواند پیراهن باشد. فرقی هم نمی‌کند در باغ و ویلا یا در خانه، در هر جا که هستید به هر حال پیراهن ساده انتخاب مناسبی برای استایل و لباس مناسب تولد است.

۵: از فرم‌های قابل توجه لباس می‌توان به فرم دکلته اشاره کرد. تاپ، پیراهن و شومیزهای دکلته به دلیل فرم نیمه رسمی که دارند با شلوار جین و دیگر شلوارها ست می‌شوند.

لباس جشن تولدلباس جشن تولد

بخصوص اگر تولد جوانانه‌ای داشته باشید می توانید این استایل را انتخاب کنید.

۶: اگر تولد فرم خانوادگی به خود گرفت، لباس‌هایی مثل شومیز و دامن و کت و شلوار مناسب است.کت و شلوارهای اسپرت که پیراهن را می‌توانید در داخل شلوار قرار دهید انتخاب خوبی هستند.

۷: اگر تولد خودتان، همسر یا یک عزیز نزدیک و صمیمی باشد و همچنین تولد در فضای لاکچری برگزار شود، می‌توانید با وسواس بیشتری لباس خود را انتخاب کنید. اینجا پیشنهاد ما به شما پیراهن‌های کار شده، خلاقانه و طرح‌دار است.

اینستاگرام و شیک و پیک

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس