یکشنبه, ۹ بهمن , ۱۴۰۱

چهره جوان نگین صدق گویا بازیگر تمام رخ وقتی ۲۰ ساله بود

تاریخ نشر :چهارشنبه 25 ژانویه 2023 اشتراک:
چهره جوان نگین صدق گویا بازیگر تمام رخ وقتی 20 ساله بود اخبار گوناگون
نگین صدق گویا را برای سریال های زیادی می شناسیم. اما یکی از مشهور ترین و محبوب ترین سریال هایی که او بازی کرده است مربوط می شود به سریال به کجا چنین شتابان که همراه با بابک حمیدیان و رضا رویگری نقش آفرینی می کرد.

بازیگران خواهر در سینما و تلویزیون ما کم نیستند اما شاید جالب باشد که بدانید نگین صدق گویا با شیرین بینا خواهرند و خانم بینا بعد از ازدواج تصمیم می گیرند نام خانوادگی خود را تغییر دهند و با همین نام در عرصه های هنری ظاهر می شوند. نگین متولد سال ۴۹ است و به گفته خودش تصمیم گرفته است که زندگی مجردی را ادامه دهد و علاقه ای به انتشار اطلاعات در مورد زندگی شخصی خود ندارد. نگین صدق گویا نخستین بار بازیگری را با بازی در فیلم تیک تاک به کارگردانی محمدعلی طالبی در سال ۱۳۷۱ آغاز کرد و در این فیلم با خواهرش هم بازی بود که تصویری از بازی ایشان در این فیلم انتشار یافته است. عکس جوانی نگین صدق گویا را در پرشین وی ببینید.

عکس جوانی نگین صدق گویا

چهره جوان نگین صدق گویا بازیگر تمام رخ وقتی ۲۰ ساله بود

عکس جوانی نگین صدق گویاعکس جوانی نگین صدق گویا

سریال تمام رخ

این شب ها سریال تمام رخ با بازی تعدادی از هنرمندان شناخته شده از شبکه سه سیما پخش می شود که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در این سریال پیمان یکی از نخبه های داروسازی است با همسر فریبا(نگین صدق گویا) زندگی نا آرامی دارند و فریبا مدام او را مورد حقارت قرار می دهد. بهزاد خدا اویسی در نقش پیمان به همسرش خیانت می کند و با زنی فرانسوی اشنا می شود. فریبا که از ماجرای خیانت همسرش بی خبر است علاوه بر مشکلات زندگی مشترک خود، با همسر دوم پدرش که پرستار او بوده و پس از ازدواج تمام ثروت پدرش را تصاحب کرده است درگیر است .

صدق گویاخواهران صدق گویا
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس