پنج شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

کنایه سنگین شکیرا به پیکه در پیام سال نو میلادی

تاریخ نشر :سه‌شنبه 03 ژانویه 2023 اشتراک:
اخبار گوناگون
جرارد پیکه مدافع میانی با تجربه بارسلونا و سابق تیم ملی اسپانیا و شکیرا خواننده مشهور کلمبیایی مدتی پیش و بعد از ۱۲ سال زندگی مشترک از هم جدا شده‌اند. شکیرا قبلاً ادعا کرده بود که دوران حرفه‌ای خود را فدا کرده تا پیکه بتواند با بارسلونا عناوین قهرمانی را کسب کند به موفقیت برسد.

شکیرا ایزابل مبارک ریپل با نام شکیرا شناخته می‌شود، در جام جهانی ۲۰۱۴ شکیرا آهنگی را با عنوان واکا واکا خوانده است که در سرتاسر جهان شنیده شد و طرفداران بسیاری پیدا کرد. آشنایی جرارد پیکه و همسرش شکیرا به سال ۲۰۱۰ و جام جهانی ۲۰۱۰ که با قهرمانی اسپانیا همراه شد بازمیگردد. کنایه شکیرا به پیکه را در پرشین وی ببینید.

کنایه شکیرا به پیکه

همسر سابق مدافع پیشین بارسلونا در پیامی به مناسبت آغاز سال نو جدید میلادی، انگشت اتهام را به سمت این مرد اسپانیایی گرفت.

کنایه شکیرا به پیکهکنایه شکیرا به پیکه

با وجود گذشت چندین ماه از جدایی رسمی جرارد پیکه و شکیرا، حواشی مربوط به این جدایی پرسروصدا ادامه دارد. پیکه و شکیرا اواسط سال جاری پس از ۱۲ سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند اما به سبب داشتن دو فرزند مشترک و مسائل مربوط به حضانت آنها گاهی اوقات مجبور به برقراری ارتباط با یکدیگر هستند. در روزهای نخست انتشار خبر جدایی این دو، برخی منابع پیکه را به خیانت متهم کردند و اکنون شکیرا تلویحاً این موضوع را تأیید کرده است.

کنایه شکیرا به پیکه در پیام سال نو یک نفر به ما خیانت کرده اما…

خواننده کلمبیایی در پیامی در صفحه شخصی‌اش به مناسبت سال جدید طعنه‌ای به پیکه زده و نوشته است: اگرچه زخم‌های ما در سال جدید هنوز التیام نیافته اما زمان دست‌های جراحی دارد که می‌تواند آن را درمان کند. حتی اگر یک نفر به ما خیانت کرده باشد، باید به اعتماد کردن به دیگران ادامه دهیم و در همین راستا باید برای خود ارزش قائل شد. هنوز تعداد آدم‌های خوب بیشتر از آدم‌های بد است. هنوز تعداد آدم‌های مهربان بیشتر از آدم‌های بی‌محبت است. تعداد آنهایی که ما را رها کردند کمتر از آنهایی است که کنارمان مانده‌اند. اشک‌های ما هدر نمی‌روند. این اشک‌ها غم‌ها را می‌شویند و از دل آن آینده‌ای متولد خواهد شد و ما را در اوج غم  و اندوه قوی می‌کند تا بتوانیم به دوست داشتن دیگران ادامه دهیم.

یکی از اختلافات مهم پیکه و شکیرا بعد از جدایی مسئله حضانت و شیوه تقسیم زمان حضور دو فرزند پسر آنها، میلان و ساشا کنار پدر و مادرشان و محل اقامت دائمی و تحصیل آنها است که وکلای آنها در حال رسیدگی به این موضوع هستند.

اختلاف تازه شکیرا و پیکه در تعطیلات کریسمس

سفر شکیرا به همراه پسرانش به دُبی باعث شده تا جرارد پیکه فرصت کمتری برای ملاقات با میلان و ساشا داشته باشد و همین اختلاف ستاره پیشین بارسلونا و خواننده کلمبیایی را دوباره شعله‌ور کرد.

سفر شکیرا به همراه پسرانش به دُبیسفر شکیرا به همراه پسرانش به دُبی

شکیرا و زندگی جدید پیکه

شکیرا سفر به دُبی را تدارک دید تا همگی را برای مرحله جدید از زندگی خودش در میامی آماده کند. شکیرا و پسرانش بعدازظهر پنج‌شنبه گذشته سوار هواپیمایی شدند که آن‌ها را از بارسلونا به خلیج فارس رساند. پس از بازگشت، میلان و ساشا روزهایی را برای گذراندن وقت‌شان با خانواده پدری خواهند داشت.

شکیرا و زندگی جدید پیکهشکیرا و زندگی جدید پیکه

طبق گزارش «لاوانگواردیا» پیکه موافقت کرده است که شب سال نو و روز جشن سه پادشاه را با فرزندانش سپری کند. به دلیل تاریخ‌های پیچیده وکلای هردو طرف در حال مذاکره برای راه‌حل هستند. راه‌حل دیگر هم این است که علاوه بر این که به بچه‌ها اجازه می‌دهد کمی دیرتر به میامی سفر کنند، سفر به دُبی هم کوتاه‌تر شود تا پسرها بتوانند کمی بیشتر وقت‌شان را با پدرشان سپری کنند. علاوه بر این، هفته آینده شکیرا تولد مادرش «نیدیا ریپول» یکی از اصلی‌ترین حامیانش را هم جشن خواهد گرفت.

تسنیم ـ خبرآنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس