جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

سلفی های جالب «نیلوفر شهیدی» وخواهرزاده های زیبایش

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 30 ژوئن 2022 اشتراک:
خواهرزاده نیلوفر شهیدی بازیگر اخبار گوناگون
نیلوفر شهیدی که با بازی در سریال به کجا چنین شتابان مشهور شده بود مدتی پیش ازدواج کرد. سلفی های جالب «نیلوفر شهیدی» وخواهرزاده های زیبایش را در ادامه ببینید.

نیلوفر شهیدی که بازی در سریال هایی مانند وارش و به کجا چنین شتابان و همین اواخر حکم رشد را در کارنامه اش دارد بازیگر کم حاشیه ای است. خواهرزاده نیلوفر شهیدی بازیگر را در پرشین وی ببینید.

خواهرزاده نیلوفر شهیدی بازیگر

نیلوفر شهیدی متولد ۱۳۶۰ در تهران، بازیگر است.

فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر می باشد، از تلویزیون شروع و در این قاب به شهرت رسید، و از پنه‌ لوپه کروز بعنوا الگوی هنری خود یاد می کند.

سلفی های نیلوفر شهیدی بازیگرسلفی های نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی متولد ۱۳۶۰ در تهران، بازیگر است

فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر می باشد، از تلویزیون شروع و در این قاب به شهرت رسید، و از پنه‌ لوپه کروز بعنوا الگوی هنری خود یاد می کند

خاله و خواهر زاده

اما چرا خانه ی خاله جای راحت، و رابطه خاله و خواهرزاده رابطه ای موفقتر و عالیتر از دیگر روابط قوم و خویشی است؟ این بحث وقتی ارزش پیدا می کند که بتواند از این رابطه، قوانینی منطقی برای حل مشکلات افراد با دیگر اقوام به دست دهد.

سلفی های جالب «نیلوفر شهیدی» وخواهرزاده های زیبایشنیلوفر شهیدی وخواهرزاده های زیبایش

گفتنی است ارتباط بین خواهران، رابطه ای است که چه به کمک غریزه و چه به لطف عادت و دوستی دوران کودکی، بسیار عمیق و قوی است. محبت خواهران به خواهر زاده ها مثل محبت به کودکی خویش است. بنابراین عواطف دیگری هم در تقویت این محبت دخالت می کنند. البته همین چیزها می تواند در روابط عمو و برادر زاده هم صدق کند ولی معمولا رابطه های عاطفی خواهران بسیار قویتر از برداردان است. لذا رابطه ی بین خاله و خواهر زاده امتیازی خاص پیدا می کند.

خواهرزاده نیلوفر شهیدی بازیگرخواهرزاده نیلوفر شهیدی

از طرفی ارتباط عمیق کودک و مادر، عواطف آن دو را اگر نگوییم یکی می کند، بسیار به هم شبیه و نزدیک می کند. کودک در اثر انس و تماس دائمی با مادر خلق و خو و احساسات او را به خود جذب می کند و به مرور مثل مادر می شود. روابط عاطفی مادر با دیگران و نگاه او به نسبتهای مختلف خانوادگی، اساس جهت گیری های عاطفی کودک می شود. بنابراین رابطه ی مثبت بین کودک و خاله با تاثیرگذاری مادر شکل می گیرد. محبت که شکل گرفت با عکس العمل و تکرار، تقویت می شود و از آنجا که معاشرت خواهران با یکدیگر زیاد است و جزء معاشرتهای دسته اول است، خودمانی شدن و همدل شدن خاله و خواهر زاده به آسانی شکل می گیرد.

اینستاگرام ـ تبیان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس