جمعه, ۱۱ فروردین , ۱۴۰۲

دکوراسیون خانه برن سات بازیگر سریال فاطما گل

تاریخ نشر :یکشنبه 11 دسامبر 2022 اشتراک:
خانه برن سات اخبار گوناگون
برن سات در 26 فوریه سال 1984 در آنکارا به دنیا آمده است. برن توسط کارگردان مشهور به نام تورمیز گیریتلیوغلو کشف شد و در اولین سریال خود (در عشق ما مرگ هست) توانست به خوبی نقش آفرینی کند و مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفت.

برن سات یکی از جذاب ترین بازیگران ترکی است که با توجه به نقش آفرین در برخی سریال های مشهور به معروفیت بسیار زیادی رسیده است تا جایی که امروزه علاوه بر ترکیه در کشور های دیگر مانند ایران نیز طرفداران و مخاطبان زیادی را دارد . دکوراسیون خانه برن سات بازیگر سریال فاطما گل را در پرشین وی ببینید.

خانه برن سات

دکوراسیون خانه برن سات بازیگر سریال فاطما گلدکوراسیون خانه برن سات بازیگر سریال فاطما گل

فاطما گل داستان دختر روستایی ساده دلی رو روایت می کنه که مورد تجاوز سه پسر از سه خانواده ثروتمند قرارمیگیره و بعد درحالی که کاملا بی گناهه و همه زندگیش رو در پی این ماجرا باخته هیچ جوری نمیتونه بی گناهی خودش رو ثابت کنه و اسیر سرنوشت به ظاهر شومی میشه که نه تنها انتخابش نکرده بلکه حتی حاضره برای گریز ازش بمیره.

خانه برن ساتبرن سات

فاطما گل یتیمه.برادر شیرین عقلی به نام راحمی و زن برادر به شدت بی رحم و پول پرستی به نام مقدس داره.مدتیه با پسر جوون ماهیگیری به نام مصطفی که از اهالی دهات خودشونه نامزد کرده و منتظره تا مصطفی هرچه زودتر خونه شونو تموم کنه و اونو با خودش ببره. خود فاطما گل هم به شدت کار میکنه تا هرچه زودتر بتونه جهیزیه اش رو کامل کنه.

از اون طرف کریم رو داریم که پسری از اهالی همون روستاست.مادرشو در کودکی از دست داده و پدرش ترکش کرده و زنی به اسم مریم که اصالتی یونانی داره بزرگش کرده.مریم که یک طبیب سنتیه و زن روشنفکریه باعث شده کریم درس بخونه و دانشگاه بره و اساسا فضای ذهنی متفاوتی با اهالی روستا داشته باشه.نتیجه این مسئله البته که یک فاجعه بود.کریم با سه پسر از خانواده اعیان ، که توی روستای خوش آب و هوای کریم ویلا داشتن دوست شده بود و اغلب تعطیلاتش رو  با اون سه یعنی وورال و اردوان و سلیم میگذروند غافل از اینکه این دوستی گرگ و گوسفنده.

در شروع قصه عروسی سلیمه و سلیم و وورال و اردوان و خانواده هاشون اومده ان به روستای کریم برای گرفتن جشن نامزدی.
شب، بعد از مراسم نامزدی ۴پسر به ساحل میرن و مست میکنن.از طرفی فاطما گل برای بدرقه مصطفی به ساحل میاد، کریم که مست بوده اونو به سه تای دیگه نشون میده، فاجعه اینه که خودش فاطما گل رو میگیره و علی رغم اینکه شخصا در فاجعه ای که رخ میده بی گناهه اما اونچه که نباید انفاق میفته.

فاطما گلفاطما گل

هزار گره تو در تو درست میشه.مریم که رفته گیاه دارویی جمع کنه فاطما گل رو پیدا میکنه، حلقه سلیم در محل جرم پیدا میشه، سه پسر سعی میکنن از جرم فرار کنن و اولین مفرشون اینه که به مقدس پول بدن تا دهنشو ببندن،بعد هر سه با هم میسازن و همه چیزو میندازن گردن کریمی که گناهی جز حماقت نداره و جالب اینه که کریم به دلیل احساس گناه وحشتناکش آماده پذیرفتن جرمه چون هیچ کدوم از اتفاقات اون شب رو حتی به یاد نمیاره.نهایتا کریم فاطما گل رو عقد میکنه و اونو به همراه مقدس و راحمی و مریم به استانبول میبره.

قراره اسمش بره توی شناسنامه فاطما گل و بعد طلاقش بده و پول کلونی از خانواده سه پسر دیگه بگیره و برای همیشه از ترکیه بره اما…اما عاشق میشه! عاشق فاطما گلی که به قدری از کریم متنفره که دهان که باز میکنه جز لعن و نفرین و ناسزا ازش بیرون نمیاد.فاطما گلی که حتی موقع خوندن خطبه عقد بله نمیگه.فاطما گلی که اولین روز بعد از عقد سعی می کنه کریم رو توی هتل بکشه…کریم عاشق این دختر میشه و همین عشقه که علی رغم همه چیز نهایتا هردوشون رو نجات میده.

اینستاگرام ـ ستاره ـ روز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
فرادرس