پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱

دکوراسیون خانه دنج و سنتی مجری معروف صبح به خیر ایران

تاریخ نشر :یکشنبه 27 نوامبر 2022 اشتراک:
خانه اقبال واحدی اخبار گوناگون
در این ویدئو تصاویری از خانه اقبال واحدی مجری با انرژی کشورمان را مشاهده می کنید که بسیار ایرانی و اصیل است

اقبال واحدی مجری معروف صداوسیمای ایران است که سالها اجرای برنامه صبح بخیر ایران را برعهده داشت. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از خانه اقبال واحدی را برای شما قرار دهیم که دکوراسیون بسیار زیبا و دلنشینی دارد

دکوراسیون خانه اقبال واحدی

تصاویری از خانه اقبال واحدی مجری معروف کشور

خانه اقبال واحدیخانه اقبال واحدی مجری
خانه مجری معروفخانه مجری معروف
خانه اقبال واحدیخانه زیبای اقبال واحدی

ویدئویی از دکوراسیون خانه مجری معروف

اقبال واحدی: اعتراض حق است؛ حواسمان باشد بازی نخوریم

اقبال واحدی با تایید به رسمیت شناخته شدن حق اعتراض، در عین حال بر احیانا بازی نخوردن توسط دیگرانی که به تمامیت ارضی کشورمان نظر دارند، تاکید دارد. سید اقبال واحدی، از مجریان قدیمی صداوسیما، در گفت و گویی با ایسنا درباره حفظ تمامیت ارضی کشور در شرایط اعتراض مردمی، اظهار کرد: کاملا مشخص است که هیچ ایرانی باغیرتی روی تمامیت ارضی کشورش حرفی ندارد. در تمام دنیا کسانی که در هر کشوری زندگی می کنند نسبت به کشورشان حساس‌اند و غیرت دارند.

ما هم ثابت کردیم.‌ نوجوانان ما از سن ۱۶ سالگی تا پیرمردهای ۷۰ ساله کشورمان خودشان را به این مملکت ثابت کرده‌اند و سال‌ها جنگیدند تا خاک کشورمان دست بیگانه نیفتد. پس بحث حفظ تمامیت ارضی کشور کاملا مشخص است. اما بحث اعتراض‌ها هم در قانون اساسی آمده و به مردم این اجازه داده شده که حق اعتراض داشته باشند.

خانه اقبال واحدیعکسی از خانه اقبال واحدی

حق اعتراض کمرنگ شده

وی در همین راستا به وجود احزاب تقویت شده در کشور اشاره کرد و گفت:
همیشه همه چیز در مملکت گل و بلبل نیست، به هر حال مشکلاتی وجود دارد،
بنابراین حق اعتراض هم کاملا طبیعی است ولی باید حساب و کتاب داشته باشد
که آن هم فقط از طریق احزاب حل می‌شود.

یکی از مشکلات بزرگ ما در کشور نبود احزاب فعال است؛ احزابی که جوانان ما آنها را بشناسند و بتوانند مردم را قانع کنند تا مسائل و مشکلات حل شود اما متاسفانه احزاب ما فعال نیستند و از آن طرف هم حق اعتراض کمرنگ شده است. درنتیجه، متاسفانه هر کسی اعتراض کند به او انگ زده می‌شود و برخی سوء استفاده‌گران هم از این فرصت‌ها استفاده می‌کنند و در این میان یکسری جوان حساس و پرشور درگیر مسائلی می‌شوند که دیگران نفعش را می‌برند. احزاب ما باید تقویت شوند تا مشکلاتمان هم حل شوند.

اینستاگرام و خبرآنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس