جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

بیهوش شدن خبرنگار تلویزیون قطر حین گزارش روی آنتن زنده

تاریخ نشر :یکشنبه 27 نوامبر 2022 اشتراک:
خبرنگار قطری اخبار گوناگون
در این ویدئو لحظه بیهوش شدن خبرنگار قطری را مشاهده می کنید که حین گزارش زنده تلویزیونی از حال رفت

جام جهانی ۲۰۲۲ این روزها در قطر در حال برگزاری است. میلیون ها نفر از سراسر دنیا برای تماشای این بازی ها راهی این کشور شده اند. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن لحظه بیهوش شدن خبرنگار قطری را مشاهده می کنید

بیهوش شدن خبرنگار قطری

بیهوش شدن خبرنگار تلوزیون قطر موقع تهیه گزارش زنده را می بینید.

ویدئویی از لحظه بیوش شدن یک خبرنگار در جام جهانی

جنجال خبرنگار قطر با تمسخر آلمانی‌ها

محمدالکعبی، خبرنگارمطرح قطر با توییت‌های خودش علیه آلمانی‌ها جنجال‌آفرین شد.

حواشی دیدار دیروز آلمان مقابل ژاپن تمام‌نشدنی است. بعد از اینکه بازیکنان آلمان به دلیل ممنوعیت فیفا برای بستن بازوبندهای معنادار، در عکس تیمی پیش از شروع بازی با دست جلوی دهان‌های خودشان را گرفتند، بسیاری از رسانه‌ها علاوه بر بازتاب این حرکت به موضع‌گیری در خصوص این کار نیز پرداختند.

محمدالکعبی، خبرنگار مطرح فوتبال قطر که در توییتر نزدیک به ۴۰۰ هزار فالور دارد، این رفتار آلمانی‌ها را بعد از پایان بازی و مسجل شدن شکست‌شان به تمسخر گرفت و در یک توییت با انتشار عکس تیمی آلمان‌ها نوشت: وقتی روی فوتبال تمرکز نکنی این اتفاق می‌افتد!

حالا سایت بیلد آلمان در انتقاد از این خبرنگار، به بازتاب دوباره واکنش فدراسیون فوتبال آلمان پرداخت و جمله‌ی آنها را تکرار کرد: “منع کردن ما از پوشیدن بازوبند مانند بستن دهانمان است – نگرش ما پابرجاست.”

خبرنگار قطریتوئیت خبرنگار قطری

پاسخ جالب خبرنگار قطری به بی‌احترامی آلمانی‌ها

خبرنگار قطری پاسخ جالبی را به بازیکنان تیم ملی آلمان داد که خواهان شکستن قوانین اسلامی در ایام جام جهانی ۲۰۲۲ هستند.

مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ این روزها به میزبانی قطر در حال برگزاری است. قطر به عنوان یک کشور اسلامی نهایت استقاده را برای تبلیغ دین اسلام می‌کند.

از ممنوعیت مشروبات الکلی تا جلوگیری از ورود تماشاگران با نمادهای هم جنسگرایی از نمونه های بارز اقدام تحسین برانگیز قطر در ایام جام جهانی است.

بازیکنان تیم ملی آلمان قبل از بازی با ژاپن اصرار داشتند با بازوبندهایی با نماد هم جنس گرایی وارد ورزشگاه شوند ولی دولت قطر مانع از این اقدام قانون شکن آنها شد.

خبرنگار قطریپیام خبرنگار قطری

بازیکنان تیم ملی قبل از بازی با ژاپن که در نهایت با نتیجه ۲ بر یک شکست خوردند
دست هایشان را روی دهان گذاشتند تا اعتراض خود را به دولت قطر برای اجرای قوانین اسلامی نشان دهند.

در همین رابطه محمد الکعبی پاسخ جالبی به بازیکنان تیم ملی آلمان داد و در توئیتر خود نوشت: شما به اینجا(قطر) پیش ما آمده اید…شما به دین، فرهنگ، سنن و قوانین ما احترام بگذارید… در غیر این صورت دستتان را هر جایی که دوست دارید بگذارید!

اینستاگرام و ورزش سه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس