دکوراسیون شیک و جدید خانه سام اصغری و بریتنی بعد از ازدواج

تاریخ نشر :سه‌شنبه 14 ژوئن 2022 اشتراک:
خانه سام اصغری اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از خانه سام اصغری و بریتنی اسپیرز را بعد از ازدواج مشاهده می کنید. این دو چند روز پیش بعد از 5سال به طور رسمی ازدواج کردند

بریتنی اسپیرز خواننده معروف و سام اصغری بدنساز و مدل معروف ایرانی چند روز پیش پس از ۵سال نامزدی به طور رسمی با هم ازدواج کردند. این ازدواج با حواشی بسیاری همراه بود از جمله دعوت نشدن خانواده بریتنی در مراسم. در ادامه در پرشین وی می خواهیم تصاویری از خانه سام اصغری و بریتنی را برای شما قرار دهیم

خانه سام اصغری و بریتنی

هالیوود ریپورتر، تصاویری از خانه جدید سام اصغری و بریتنی، زوج معروف که به تازگی ازدواج کرده‌اند را منتشر کرده است.

بریتنی اسپیرز و همسرش سام اصغری بعد جشن ازدواجشان به جای رفتن به «ماه عسل» بلافاصله به خانه جدید در حال نقل مکان هستند، دوربین ها از بالای خانه جدید تصاویری از بنز سفید بریتنی همراه با کامیون حمل بار ضبط کرده اند ، خانه جدید در «تاوزند اوکس ، کالیفرنیا» و نزدیک کوین فدرلاین و دو پسر او و همسر سابقش بریتنی اسپیرز قرار دارد.

منزل بریتنیمنزل بریتنی

کوین حسابی از این نقل مکان ضرب العجلی تعجب کرده. به هر حال این خانه که از اموال بریتنی اسپیرز است ۱۱/۸ میلیون دلار قیمت دارد و دارای ۱۱۶۵۰ مترمربع مساحت و ۶ اتاق خواب و ۹ حمام و سرویس بهداشتی دارد

خانه سام اصغریخانه سام اصغری و بریتنی

سینما خانگی با ده صندل، مهمانخانه دارای اتاق خواب اختصاصی و حمام و آشپزخانه اختصاصی ، یک اتاق مجزا فقط برای بسته بندی هدایای کریسمس و در قسمت حیاط دارای استخر بزرگ ، سرسره آبی می‌باشد.

منزل بریتنی اسپیرزمنزل بریتنی اسپیرز

دعوت نشدن مادر بریتنی به عروسی مجلل دخترش !

پس از اینکه بریتنی اسپیرز، مادر، پدر، خواهر و برادرش را از لیست مهمانان ستاره اش حذف کرد، مادرش، لین اسپیرز در مورد ازدواج دخترش بریتنی با سام اصغری صحبت کرد.

پس از اینکه بریتنی اسپیرز، مادر، پدر، خواهر و برادرش را از لیست مهمانان ستاره اش حذف کرد، مادرش، لین اسپیرز در مورد ازدواج دخترش بریتنی با سام اصغری صحبت کرد. بریتنی اسپیرز تصمیم گرفت لین ۶۷ ساله، پدرش جیمی ۶۹ ساله و خواهر و برادرانش جیمی لین ۳۱ ساله و برایان ۴۵ ساله را به مراسم عروسی خود در لس آنجلس دعوت نکند.

خانه بریتنی و سام اصغریخانه بریتنی و سام اصغری

تنش در خانواده اسپیرز از زمانی که پدرش بخش بزرگی از زندگی او را کنترل می‌کرد، بالا بود. در حالی که لین مستقیماً اظهار نظری نکرده بود، بریتنی اغلب در رسانه های اجتماعی به مادرسالاری انتقاد می کرد. حالا با منحل شدن دستور قیومیت (Conservatorship) او توسط پدرش، بریتنی به زندگی خود و سام اصغری، ادامه می دهد.

خانه زوج معروفخانه زوج معروف

این ستاره موسیقی پاپ عکس های زیبایی از روز بزرگ زندگیش به اشتراک گذاشت که در آنها سلبریتی هایی از جمله سلنا گومز و مدونا دیده می شدند. بریتنی با یک لباس مجلسی سفارشی ورساچه، زیبا به نظر می رسید و مادرش لین در این مورد نظر داد.

خانه سام اصغریخانه سام اصغری و همسرش

او با لایک کردن تعدادی از عکس‌هایی که دخترش در اینستاگرام گذاشت، گفت: «تو درخشان و خوشحال به نظر می‌رسی! عروسیت رویاییه! و گرفتن عروسی تو خونه خودت، اون رو خیلی احساسی و خاص کرده! من خیلی برات خوشحالم! دوست دارم!»

برترین ها و رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس