چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲

تیکه بامزه «عبداله روا» مجری به «خرید سیسمونی» از استانبول

تاریخ نشر :یکشنبه 01 مه 2022 اشتراک:
خرید سیسمونی از استانبول اخبار گوناگون
در این ویدئو شوخی عبدالله روا با خرید سیسمونی از استانبول را مشاهده می کنید. چندی پیش ویدئویی از خانواده قالیباف منتشر شد که برای خرید سیسمونی به ترکیه رفته بودند

چندی پیش انتشار ویدئویی از خانواده دکتر قالبیاف در فضای مجازی جنجال ساز شد. در این ویدئو نشان می داد که این افراد برای خرید سیسمونی به ترکیه رفته و هنگام برگشت بخاطر اضافه بار به مشکل خورده اند. در ادامه در پرشین وی شوخی عبدالله روا با خرید سیسمونی از استانبول را می بینید

شوخی با خرید سیسمونی از استانبول

در این ویدئو شوخی عبدالله روا با خرید سیسمونی از استانبول را مشاهده می کنید

ویدئویی از شوخی عبدالله روا با خانواده قالیباف

ماجرای خرید سیسمونی خانواده قالیباف ار ترکریه

وقتی سفر همسر، دختر و داماد قالیباف به استانبول؛ آن هم در ماه مبارک رمضان به خاطر اضافه باری که در بازگشت به تهران همراه داشتند، رسانه ای شد، معلوم شد که این افراد برای خرید «سیسمونی» به ترکیه رفته بودند. این خبر را اولین بار وحید اشتری فعال اصولگرا در توئیتر منتشر کرد.

او روز سه شنبه نوشت: «چند تا از مسافران استانبول یک سری فیلم و عکس از یک خانواده چادری (در پروازهای ترکیه خیلی مرسوم نیست) فرستاده‌اند که امروز بخاطر حجم بالای بار با متصدی کانتر به مشکل خورده‌اند و بعد با رفتار عوامل هواپیمایی معلوم شده از خانواده مسئولین‌اند. ظاهرا خانواده آقای ‎قالیباف بوده‌اند.

خرید سیسمونی از استانبولماجرای خرید سیسمونی از استانبول

همسر ایشان سرکارخانم زهرا مشیر را شناخته‌اند. یک زوج جوان هم با ایشان بوده که یا پسر و عروس‌شان و یا دختر و دامادشان بوده اند. ظاهر حجم بالای باری که از ترکیه می‌آورده‌اند، کالسکه و کیف نوزاد و تخت تاشوی کودک و امثالهم بوده است.

یعنی برای خرید سیسمونی به ترکیه رفته بودند. از بعدازظهر تا حالا برای مطمئن شدن با بچه های فرودگاه امام و هواپیمایی معراج ارتباط گرفتم و اطلاعات پرواز را درآوردم. اسم این سه نفر در لیست پرواز شماره ۴۸۰۴ ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه امروز معراج از فرودگاه استانبول به فرودگاه امام است.زهرا مشیر، مریم قالیباف و امیررضا بحیرایی (داماد)‏۴. پیشاپیش قدم نوه نورسیده را خدمت آقای قالیباف تبریک عرض می‌کنم.»

خرید سیسمونی از استانبولخرید سیسمونی خانواده قالیباف

این عبارت که «باور کنید نمی‌شود آن بالا نشست و با چفیه برای مردم از تولیدملی و اشتغال و ممنوعیت ورود لوازم خانگی و خودروی ملی سخنرانی کرد و خانواده را برای خرید سیسمونی بدرقه ترکیه کرد » همه حرفی بود که این خبر را به بحرانی برای رئیس فعلی مجلس تبدیل می کرد.

اینستاگرام و مردم سالاری

گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس