شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱

خاطره عجیب سیدجواد هاشمی از لحظه به دنیا آمدن پسرش !

تاریخ نشر :سه‌شنبه 29 مارس 2022 اشتراک:
خاطره سید جواد هاشمی اخبار گوناگون
در این ویدئو خاطره سید جواد هاشمی بازیگر معروف را از روز به دنیا آمدن پسرش می بینید

سید جواد هاشمی بازیگر بی حاشیه و آرام کشورمان بود که سال گذشته سالی جنجالی و پرحاشیه برای او بود. او در برنامه خندوانه حضور پیدا کرد و گفتگوی جالبی را رقم زد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم خاطره سید جواد هاشمی را از لحظه به دنیا آمدن فرزندش برای شما قرار دهیم

خاطره سید جواد هاشمی از فرزندش

در این ویدئو خاطره سید جواد هاشمی را در زمان به دنیا آمدن فرزند پسرش را می بینید

ویدئویی از صحبت های سیدجواد هاشمی

نگاهی به حاشیه‌های سیدجواد هاشمی در یک‌سال گذشته

همه چیز از بهمن سال گذشته و با یک تبلیغات شروع شد. کاری که هنرمندان دیگر هم بارها آن را انجام داده بودند اما تا این اندازه جنجالی نبود. کل تبلیغ یک جمله بود «لایف استایل خانه‌های دبی با هیچ جای دنیا قابل مقایسه نیست! برید دبی خونه بخرید و حالشو ببرید بچه هاتون هم دعاتون می‌کنند.»

خاطره سید جواد هاشمیسید جواد هاشمی

و درباره این تبلیغات گفت: «من بابت عذرخواهی از ملتی آمده‌ام که خیلی چیزها برای آن‌ها مهم است. متأسفانه بابت این تبلیغ تحقیقی نکرده بودم با عجله و به توصیه دوستانم متنی را گفتم که با اعتقادات و رفتار خود من هم مغایرت داشت، بابت این اشتباه عذرخواهی می‌کنم. گمان نمی‌کردم حاشیه داشته باشد چرا که ۱۵۰ سلبریتی دیگر این تبلیغ را انجام داده بودند و به من نشان داده بودند، اما من یادم رفته بود که سید جواد هاشمی فیلم‌های ارزشی بازی کرده و نباید این تبلیغ را انجام می‌داد من دوباره بابت این تبلیغ عذرخواهی می‌کنم.»

به بهانه خاطره سید جواد هاشمی از فرزندش درباره حواشی اخیر او صحبت می کنیم.

ماجرای استخر جواد هاشمی

خاطره سید جواد هاشمیحواشی سید جواد هاشمی بازیگر

هفت ماه پس از تبلیغ خرید خانه در دبی و فراموش شدن آن هجمه‌ها علیه هاشمی هنگام تماشای قسمت ۱۲ سریال «زخم کاری» با کارگردانی محمدحسین مهدویان، با سکانسی مواجه شدیم که در آن سید جواد هاشمی از قالب همیشگی بازیگری‌اش خارج شده بدون لباس و در استخر مقابل جواد عزتی بازی می‌کند.

هاشمی هم در پاسخ به همه هجمه‌هایی که علیه او وارد شده است گفت: «من دیگر بابت این همه هجمه، بداخلاقی و قضاوت نسبت به خودم خسته شدم. من آدمی مذهبی هستم و اینکه مذهبی‌ها متوجه نشدند که من چه می‌کنم و چه می‌گویم برایم بسیار غم‌انگیز است. فکر می کنم یا باید کوتاه بیایم و یا شاید باید این کار را کنار بگذارم و از این به بعد هم با لباس به استخر بروم!»

اینستاگرام و باشگاه خبرنگاران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس