شباهت خیلی زیاد علی شادمان بازیگر یاغی با کودکیش

تاریخ نشر :دوشنبه 29 آگوست 2022 اشتراک:
کودکی علی شادمان اخبار گوناگون
در این مطلب فیلمی از کودکی علی شادمان را در کنار فرزاد حسنی مشاهده می کنید که شباهت زیادی به بزرگسالی اش دارد.

علی شادمان بازیگر جوان ایرانی است که در فیلم و سریال های زیادی بازی کرده است. اما بازی او در سریال یاغی باعث محبوبیت دوچندانش شد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از کودکی علی شادمان را برای شما قرار دهیم که خیلی شبیه بزرگسالی اش است

کودکی علی شادمان

مصاحبه قدیمی فرزاد حسنی با علی شادمان بعد از بازی در فیلم میم مثل مادر

ویدئویی از بازیگر یاغی در سن کودکی

علی شادمان: بیماری‌ام در میم مثل مادر مشابه بیماری پدرم بود

شادمان در قسمت جدید برنامه «مهمونی»، خاطره‌ای از بیماری سخت پدرش تعریف کرد و گفت در فیلم «میم مثل مادر» نقش پسربچه‌ای را بازی کرده که درست به همان بیماری دچار بوده؛ عارضه‌ای که تمام دوران کودکی به خاطر پدرش از آن می‌ترسیده.

علی شادمان در بیست‌وسومین قسمت برنامه «مهمونی» مهمان ایرج طهماسب بود. وقتی طهماسب از او خواست یک خاطره تعریف کند، به پنج سالگی‌اش رفت و خاطره زمانی را گفت که پدرش به بیماری سختی مبتلا بوده.

کودکی علی شادمانصحبت های علی شادمان

او تعریف کرد که سال‌ها قبل از اینکه به دنیا بیاید پدرش به عارضه‌ای مبتلا شده بوده و وقتی پنج ساله شده پزشک‌ها گفته‌اند اگر سرما بخورد احتمال زنده ماندنش زیاد نیست.

از نگرانی‌ها و ترس‌هایش در کودکی گفت و اینکه مدام از دیگران درباره احتمال یتیم شدنش می‌شنیده و هرچه تلاش می‌کرده برای پدرش اسپری بیاورد تا سرفه‌هایش کم شود فایده‌ای نداشته. او گفت وضعیت نگران‌کننده چند سال مدام تکرار شده و او دائم در ترس از دست دادن پدرش بوده.

کودکی علی شادمانعلی شادمان

تا اینکه در ۹ سالگی در استانی که پانصد هزار نفر جمعیت داشته، به او پیشنهاد می‌شود یک نقشی بازی کند و از قضا آن نقش درباره پسربچه‌ای است که درست به همان عارضه‌ای دچار است که پدر علی شادمان دچارش بوده. نقش سعید در «میم مثل مادر».

اینستاگرام و فیلم نیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس