شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

شبیه‎ سازی سه بعدی از لحظه ریزش آوار ساختمان متروپل آبادان

تاریخ نشر :دوشنبه 30 مه 2022 اشتراک:
لحظه ریزش متروپل اخبار گوناگون
در این ویدئو شبیه سازی لحظه ریزش متروپل را مشاهده می کنید که عمق فاجعه را نشان می دهد. متروپل دوشنبه گذشته به طور ناگهانی فروریخت

ساختمان مترو پل هفته گذشته فرو ریخت و تعداد زیادی زیر آوار ماندند. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از شبیه‎ سازی لحظه ریزش متروپل را برای شما قرار دهیم که به صورت سه بعدی ساخته شده است

شبیه‎ سازی لحظه ریزش متروپل

ساختمان تجاری ۱۰ طبقه نوساز متروپل در منطقه ته لنجی امیری در آبادان هفته گذشته فرو ریخت که براساس اعلام مسئولان ۱۰‌ها نفر در زیر آوار گرفتار شدند و هنوز تلاش‌های برای پیدا کردن آنها ادامه دارد.

شبیه‌سازی سه بعدی از لحظه ریزش متروپل را ببینید.

ویدئویی از شبیه‌سازی سه بعدی ریزش متروپل

ریزش متروپل حاصل طمع افرادی است که برای سود بیشتر با جان مردم بازی کردند

یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها گفت: ریزش ساختمان متروپل در آبادان نتیجه طمعی است که به دلیل کمبود قوانین بازدارنده، عدم نظارت دقیق و فساد نهادینه شده در تار و پود سیستم های معیوب ایجاد شده است.

جلال رشیدی کوچی، یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها گفت: ریزش ساختمان متروپل در آبادان نتیجه طمعی است که به دلیل کمبود قوانین بازدارنده، عدم نظارت دقیق و فساد نهادینه شده در تار و پود سیستم های معیوب ایجاد شده است.

لحظه ریزش متروپلریزش متروپل

جلال رشیدی کوچی با صدور پیامی ضمن تسلیت به خانواده های جانباختگان در حادثه ریزش ساختمان متروپل در آبادان، تاکید کرد:

به بهانه شبیه سازی لحظه ریزش متروپل درباره این حادثه بیشتر صحبت می کنیم.

«حادثه تلخ فرو ریختن ساختمان در آبادان حاصل طمع طماعانی است که برای چند تومان بیشتر، حاضر شدند با جان مردم بازی کنند. طمعی که به دلیل کمبود قوانین بازدارنده، عدم نظارت دقیق و فساد نهادینه شده در تار و پود سیستم های معیوب ایجاد شده است.

لحظه ریزش متروپلمتروپل آبادان

بار دیگر این حادثه غمبار و تلخ را به مردم عزیز ایران به ویژه مردم داغدیده آبادان تسلیت عرض می کنم و قطعا تمام تلاش خود را به کار خواهم بست تا با اصلاح قوانین و تقویت نظارت های بازدارنده در حد توان و وسع، احتمال وقوع حوادث مشابه را به حداقل برسانیم.

برخورد عبرت آموز با مقصرین حادثه در هر جایگاه و مسئولیت که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم دستشان به خون مردم بیگناه آلوده است، خواسته به حق و غیرقابل چشم پوشی است.»

اینستاگرام و اعتمادآنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس