پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

قاب جذاب از لاله اسکندری و سهراب پاکزاد در افتتاحیه یک فروشگاه

تاریخ نشر :یکشنبه 30 جولای 2023 اشتراک:
 سهراب پاکزاد در افتتاحیه فروشگاه اخبار گوناگون
لاله اسکندری یکی از بازیگران زن موفق و البته بسیار هنرمند ایرانی است که تاکنون در چند اثر ماندگار بازی کرده است. بازی او در سریال در چشم باد و خاک سرخ از بهترین اثار نمایشی او در تلویزیون ایران بوده اند.

یکی از فروشگاه های تهران با دعوت از جمعی از هنرمندان سعی کرد مراسم افتتاحیه متفاوتی را داشته باشد. در این مراسم خانم لاله اسکندری بازیگر مشهور ایرانی نیز حضور داشت و با تیپی متفاوت بسیار مورد توجه قرار گرفت. سهراب پاکزاد خواننده جوان و لاله اسکندری در افتتاحیه یک فروشگاه را در پرشین وی ببینید.

لاله اسکندری در افتتاحیه یک فروشگاه

سهراب پاکزاد در افتتاحیه یک فروشگاه به همراه جمعی از هنرمندان شرکت کرد.در این مراسم سهراب پاکزاد، امیر مهدی ژوله، لاله اسکندری، مهران غفوریان، آزاده صمدی، لیلا اوتادی و بهرنگ علوی شرکت داشتند.

لاله اسکندری در افتتاحیه یک فروشگاهلاله اسکندری با تیپی سنتی

لاله در این مراسم لباس شیکی الهام از نقوش سنتی ایرانی بر تن داشت.

 سهراب پاکزاد در افتتاحیه فروشگاه

سهراب پاکزاد در افتتاحیه یک فروشگاهسهراب پاکزاد در افتتاحیه یک فروشگاه

سهراب پاکزاد متولد ۱۴ فروردین ۱۳۶۰ در تهران، خواننده است. فارغ التحصیل فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه علم و صنعت می‌باشد.

اولین اثر حرفه ای که از او منتشر شد قطعه ای به نام زیر بارون بود که در سال ۱۳۸۵ آهنگسازی، ترانه سرایی و خوانندگی آن را انجام داد. تنظیم این آهنگ نیز به سبک هاوس بود که همراه با ترانه ای فارسی اجرا می شد.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس