شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

شوکه شدن بهرام افشاری از ازدواج دوم مادرش پس از جدایی

تاریخ نشر :دوشنبه 27 ژوئن 2022 اشتراک:
مادر بهرام افشاری اخبار گوناگون
در این ویدئو ماجرای ازدواج دوم مادر بهرام افشاری را در سریال راز بقا مشاهده می کنید. راز بقا به تازگی در شبکه نمایش خانگی پخش می شود

سریال راز بقا به کارگردانی سعید آقاخانی مدتی است که از شبکه نمایش خانگی پخش می شود. امروز در پرشین وی می خواهیم سکانسی از این سریال را برای شما قرار دهیم که در آن ماجرای ازدواج دوم مادر بهرام افشاری را مشاهده می کنید

ازدواج دوم مادر بهرام افشاری

جدیدترین کار بهرام افشاری سریال رازبقاست. داستان سریال راز بقا از آن‌جایی شروع می‌شود که دو برادر به نام‌های حاتم (حسن معجونی) و رحیم (بهرام افشاری) را می‌بینیم. حاتم مردی بی عرضه است که رویای داشتن مقام و منصب ولش نمی‌کند. در مقابل رحیم یک مردم آزار و علّاف به تمام معناست!

حال رحیم با سازمانی خلافکار آشنا شده و مثل این‌که دردسرهایی را بوجود می‌آورد که حالا حالاها دست از سر خانواده‌اش برندارد. در سکانسی از سریال رابقا بهرام افشاری در میان مراسم عروسی از خبر ازدواج مادر خود با شخصی به نام تقی شوکه می شود و….

ویدئو سکانسی از سریال راز بقا

درباره سریال راز بقا بیشتر بدانید

سریال راز بقا نخستین تجربه سعید آقاخانی در شبکه نمایش خانگی نیست. او پیش‌تر و در سال ۱۳۹۶ در سریال عالیجناب هم هنرنمایی کرده بود. سریال راز بقا اساسا قابل مقایسه با سایر ساخته‌های آقاخانی نیست و دلیل این تفاوت هم واضح به نظر می‌رسد

مادر بهرام افشاریسریال راز بقا

کارگردان سریال نون خ پس از سال‌ها بسط‌دادن خلاقیتش در استانداردهای سیمای ملی حالا به شبکه نمایش خانگی آمده و به لطف فضای گشوده‌تری که در شبکه نمایش خانگی وجود دارد، می‌تواند شوخی‌های صریح‌تری با مخاطب خویش داشته باشد. به همین دلیل اگرچه سریال راز بقا قابل مقایسه با بهترین ساخته‌های آقاخانی نیست اما در روزگاری که بیشتر عناوین شبکه نمایش خانگی اساسا چنگی به دل نمی‌زنند، حرف‌هایی برای گفتن دارد.

فیلم‌نامه سریال راز بقا به شدت ساده است. داستان سریال از جایی شروع می‌شود که رحیم تیمسار [با هنرنمایی بهرام افشاری] تصمیم می‌گیرد تا برای کسب درآمد در مسابقات بوکس غیرقانونی حضور پیدا کند.

مادر بهرام افشاریبازیگر راز بقا

او با همکاری هم‌محله‌ای‌اش یعنی ایرج [با نقش‌آفرینی متفاوت و تحسین‌برانگیز نیما شعبان‌نژاد] در این مسابقات حضور پیدا می‌کند اما در مسیر برگشت از مسابقه با یک اتومبیل گران‌قیمت تصادف می‌کنند. همین تصادف آن‌ها را به بیتا [با نقش‌آفرینی هدیه بازوند] می‌رساند. رحیم که عاشق بیتا شده برای رسیدن او به هر کاری می‌کند اما نمی‌داند که همین تصمیمش او را درگیر مشکلات بی‌شماری خواهد کرد.

اینستاگرام و ویجیاتو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس