جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

قاب های جالب از پدر و مادر دریا مرادی دشت در خانه اش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 29 نوامبر 2022 اشتراک:
مادر دریا مرادی دشت اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از پدر و مادر دریا مرادی دشت را در کنار او مشاهده می کنید که مادرش داور بین المللی است

دریا مرادی دشت بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که با پویان گنجی بازی کرده است. او عروس فاطمه گودرزی بازیگر پیشکسوت نیز می باشد و با هم در یک سریال بازی کرده اند. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از پدر و مادر دریا مرادی دشت را برای شما قرار دهیم

پدر و مادر دریا مرادی دشت

دریا مرادی دشت در کنار پدر و مادرش

مادر دریا مرادی دشتعکس مادر دریا مرادی دشت
مادر دریا مرادی دشتپدر دریا مرادی دشت

بازیگران خانوادگی سینمای ایران 

ایرج نوذری فرزند منوچهر نوذری است که بسیاری او را از تاثیرگذارترین افراد در نمایش‌های رادیویی ایران می‌دانند. نوذری همچون پدرش نه تنها در عرصه بازیگری که در عرصه اجرای برنامه های تلویزیونی فعالیت می کند.

ایرج نوذری

مارال و مونا فرجاد فرزندان جلیل فرجاد هستند که در عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون حضوری فعال دارند جالب اینکه این دو خواهر هنرمند کمتر از خیلی‌ها دارای روابط مشخص برای رسیدن به هدف‌شان بودند و اصولا جزو بازیگرانی هستند که به خصوص در عرصه تئاتر در سال‌های اخیر درخشیدند. جلیل فرجاد هم اخیرا در تئاتر فعالیتی بیش از گذشته دارد.

خانواده نوذریخانواده نوذری

مارال و مونا فرجاد

سعید سهیلی را به عنوان کارگردانی چند ژانر می‌شناسیم که فرزندانش با کارهای پدر شناخته شدن و اما با دیگران هم کار کردند. ساعد و سینا با چند فیلم اخیرشان نشان دادند در عرصه بازیگری می‌توانند حرف‌هایی برای گفتن داشته باشند و نکته جالب در کار حرفه‌ای سینا این است که با فامیلی متفاوتی نسبت به پدر وبرادرش در عرصه سینما ظاهر می شود.

سعید سهیلی

فرامرز قریبیان قطعا یکی از بازیگران شناسنامه‌دار سینمای ایران است که در دو دوره مختلف سینمای ایران درخشیده است. سام قریبیان به واسطه پدرش در این عرصه حضور پیدا کرد و مشخصا علاقه‌اش به کارگردانی بیش از بازیگری است باید دید او در دنیای کارگردانی می‌تواند نامی را که قریبیان بزرگ در بازیگری برای خود دست و پا کرد تجربه کند یاخیر.

خانواده سهیلیخانواده سهیلی

فرامرز قریبیان

سعدی سینمای ایران امضای معتبری است که زیر نام هر بازیگری درج شده باشد، او را برای تمام ادوار در این عرصه بیمه می‌کند. لیلا حاتمی، فرزند کارگردان بزرگ سینما و زری خوشکام، بازیگر با سابقه سینمای ایران، است که بی‌تردید امروز همانند ستاره‌ای در سینما می‌درخشد. شاید کارنامه لیلا حاتمی بیش از هرچیز بر این ادعا صحه بگذارد که هنر می‌تواند یک اتفاق ژنتیک باشد و هنرمندان می‌توانند فرزندانی هنرمند به بار بیاورند.

لیلا حاتمی

بهزاد فراهانی بازیگر و کارگردان تئاترهم قطعا در ورود دخترانش و البته پسرش در عرصه هنر موثر بوده است.

اینستاگرام و برنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس