چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

عکس جدید پسر زنده یاد مهرداد میناوند از همسر اولش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 29 نوامبر 2022 اشتراک:
عکس جدید پسر مهرداد میناوند اخبار گوناگون
در این مطلب چند عکس جدید پسر مهرداد میناوند بازیکن مرحوم را مشاهده می کنید که بزرگ شده و چهره جذابی دارد

مهرداد میناوند بازیکن سابق تیم ملی ایران است که متاسفانه دو سال پیش به علت ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد. امروز در پرشین وی می خواهیم چند عکس جدید پسر مهرداد میناوند را برای شما قرار دهیم که خیلی خوشتیپ است

عکس جدید پسر مهرداد میناوند

تصاویری از پسر جذاب مهرداد میناوند مرحوم

عکس جدید پسر مهرداد میناوندعکس جدید پسر مهرداد میناوند معروف
پسر خوشتیپ بازیکن مرحومپسر خوشتیپ بازیکن مرحوم
عکس جدید پسر مهرداد میناوندعکس جدید پسر مهرداد میناوند مرحوم

خاطره مهرداد میناوند از بازی ایران و آمریکا

زنده‌یاد مهرداد میناوند از بازیکنان ثابت تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۱۹۹۸، خاطراتی را از این بازی نقل می‌کند که در پی می‌آید.

مهرداد میناوند می گوید: نمی‌دانید در بازی با آمریکا چه تبلیغات عجیب و غریبی شده بود. تمام ذکر ما این بود که فقط آمریکا را ببریم. در تمرین‌هایی که در کمپ داشتیم یک سری آدم هایی که مجاهد[خلقِ] و ضدمملکت ما بودند، می‌آمدند و فحش می‌دادند. شب بازی با آمریکا هم در تلویزیون فرانسه فیلمی را پخش کردند که خیلی عجیب وغریب بود.

عکس جدید پسر مهرداد میناوندمهرداد میناوند

هدفشان این بود که ما را از لحاظ روحی به هم بریزند. از آن سو هم رییس‌جمهور آمریکا [به بازیکنان کشورش] قول داده بود که اگر این بازی را ببرند [ نفری] ۱۰۰ هزار دلار بهشان می‌دهد.

می خواهم بگویم که کسی در تیم ایران برای این که چیزی بگیرد بازی نمی‌کرد. یعنی واقعا قلب ما برای این می‌تپید که این اتفاق [پیروزی ایران] بیفتد.

بازی ایران و امریکابازی ایران و امریکا

بازی که تمام شد یک عکس روی جلد بهترین مجله فرانسوی از من چاپ شد که هنوز آن را دارم. در عکس همه بچه های [اعضای تیم ملی] دور من را تار کرده اند و من دارم به سمت همان آدم‌ها [که به ما فحش می‌دادند] داد می‌زنم و تمام صورتم رگ است. این عکس آن قدر برای این‌ها جذاب بود که در یکی از معروف‌ترین و پرفروش ترین مجلات فرانسوی منتشر شد. زیرآن هم نوشته بودند: عرق ملی ایرانی ها را بعد از بازی با آمریکا ببینید که چکار می‌کند و به رگ‌های صورت من اشاره کرده بودند.

مهرداد میناوندها روزی لبخندی را روی لب خیلی از ایرانی‌ها به وجود آوردند.

اینستاگرام و ایرنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس