شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

بررسی جدید از حضور حسین عبدالباقی در برج متروپل آبادان و مرگ وی !

تاریخ نشر :یکشنبه 29 مه 2022 اشتراک:
مرگ حسین عبدالباقی اخبار گوناگون
در این ویدئو فیلمی از لحظه ریزش ساختمان متروپل را برای شما قرار می دهیم که در آن مرگ حسین عبدالباقی مالک ساختمان را نشان می دهد

پس از وقوع حادثه مترو پل شایعات زیادی مبنی بر مرگ حسین عبدالباقی مالک این ساختمان مطرح شد و تا چند روز مردم فوت او را باور نمی کردند. امروز در پرشین وی می خواهیم فیلمی برای شما قرار دهیم که مرگ این فرد به طور واضح بررسی و نشان داده می شود

بررسی مرگ حسین عبدالباقی

به تازگی فیلمی منتشر شده که نشان می‌دهد عبدالباقی پیش از فروریختن متروپل در ساختمان بوده‌است. تا به حال چندین‌بار تلاش شده تا گفته شود او مرده است اما مردم باور نمی‌کنند.

سعی کردیم تا با بررسی این فیلم شواهد بیشتر از سرنوشت عبدالباقی بدست آوریم. در این فیلم لحظه‌ای وجود دارد که می‌تواند تا اندازه‌ای راه‌گشا باشد.

ویدئویی از لحظه حضور حسین عبدالباقی در برج

ماجرای تعیین هویت جسد حسین عبدالباقی

دادستان مرکز استان خوزستان ناظهار داشت: پیش از این نیز جسد توسط خانواده متوفی شناسایی و اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی استان از طریق انگشت نگاری، هویت وی را تایید کرده بود اما باتوجه به اینکه آزمایش DNA یک از معتبرترین روش‌های تشحیص هویت افراد می‌باشد، جسد برای آزمایش ژنتیک به پزشکی قانونی تحویل و نتیجه آزمایش امروز اعلام شد.

مرگ حسین عبدالباقیبررسی مرگ حسین عبدالباقی

وی ادامه داد: اجساد سایر جانباختگان حادثه نیز جهت بررسی و تایید هویت به پزشکی قانونی انتقال داده شد و اقدامات قانونی در این خصوص انجام شده است.

جعفری چگنی گفت: همچنین تیمی از پزشکان اداره پزشکی قانونی استان جهت پیگیری امور مصدومان حادثه بر بالین آن‌ها حاضر و اقدامات قانونی لازم را انجام دادند.

مرگ حسین عبدالباقیمتروپل آبادان

دادستان مرکز استان خوزستان تصریح کرد: با دستور بازپرس پرونده، هیئتی از کارشناسان رسمی متخصص در رشته های مختلف مرتبط با حادثه، روز گذشته به محل حادثه اعزام شدند و چنانچه در بررسی علل و عوامل حادثه، مقررات، دستورالعمل ها و ضوابط ایمنی ساختمان، افرادی مقصر یا دخیل شناخته شوند، با آنان برخورد قانونی خواهد شد.

آزمایشات ژنتیک، آخرین مرحله تعیین هویت اجساد است که این مهم در مورد جسد حسین عبدالباقی با آزمایش ژنتیک صورت گرفت

عصر ایران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس