شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

عزاداری زنان و مردان تهرانی در حسینیه عرب‌ها برای فاجعه آبادان

تاریخ نشر :یکشنبه 29 مه 2022 اشتراک:
عزاداری برای فاجعه آبادان اخبار گوناگون
در این ویدئو عزاداری برای فاجعه آبادان را توسط تهرانی ها در حسینیه عرب های تهران مشاهده می کنید. تاکنون آمار کشته شده ها به 29نفر رسیده است

یک هفته از حادثه دردناک آبادان می گذرد و تاکنون حدود ۳۰ نفر از زیر آوار پیدا شدند. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از عزاداری برای فاجعه آبادان توسط تهرانی ها برای شما قرار دهیم که در حسینیه عرب های تهران برگزار شد. با ما همراه باشید

عزاداری برای فاجعه آبادان

معاون فرماندار و فرماندار ویژه آبادان گفت: آمار جانباختگان حادثه ریزش ساختمان مترو پل آبادان با پیدا شدن یک جسد دیگر از زیر آوار به ۲۹ نفر رسید.

ویدئویی از عزاداری برای فاجعه آبادان در حسینیه عرب‌ها در تهران را مشاهده کنید.

ویدئویی از عزاداری مردم تهران برای آبادانی ها

رئیسی بعد از حادثه آبادان چه کرد

متروپل که فروریخت، آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور در عمان حضور داشت. وی وقتی از ماجرا با خبر شد به سرعت رئیس دفتر خود را مأمور کرد تا تمامی امکانات برای رسیدگی فوری به سانحه دیدگان و آواربرداری را بسیج کند.

بر همین اساس رئیس دفتر رئیس جمهور در تماس‌های تلفنی جداگانه‌ای با معاون اول رئیس‌جمهور و استاندار خوزستان، ضمن اطلاع از آخرین وضعیت حادثه، دستور رئیس جمهور مبنی بر بسیج تمامی امکانات برای رسیدگی فوری به سانحه دیدگان و آواربرداری را ابلاغ کرد.

عزاداری برای فاجعه آبادانفاجعه آبادان

آیت‌الله رئیسی همچنین به معاون اول رئیس‌جمهور ماموریت داد ضمن به کارگیری تمامی امکانات محلی و ملی، شخصا این موضوع را با اختیارات کامل به منظور تسریع در آواربرداری و نجات جان افراد زیر آوار مانده و رسیدگی به مصدومان حادثه، مدیریت و پیگیری کند. به بهانه عزاداری برای فاجعه آبادان درباره این حادثه بیشتر صحبت می کنیم.

رئیس جمهور همچنین دستور داد با توجه به اعلام نیاز استاندار خوزستان، نیرو‌های امدادی و امکانات لازم برای آواربرداری و امداد، از سازمان آتش نشانی تهران به صورت فوری به آبادان اعزام شوند و همچنین برای شناسایی تخلفات منجر به این حادثه نیز، به صورت عاجل اقدام شود و برخورد شدید و غیرقابل اغماض با متخلفان در دستور کار قرار بگیرد.

عزاداری برای فاجعه آبادانحادثه آبادان

رئیسی در پایان ضمن ابراز همدردی صمیمانه با خانواده‌های جان‌باختگان که طبق گزارش‌ها غالبا از کارگران زحمتکش بوده‌اند، دستور داد رسیدگی به وضعیت این خانواده‌ها در اولویت قرار بگیرد و گزارش روند امداد رسانی برای وی ارسال شود.

اینستاگرام و فارس

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس