جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲

مرجانه گلچین در یک مراسم عروسی , از عروس زیباتره

تاریخ نشر :یکشنبه 29 ژانویه 2023 اشتراک:
بازیگر مشهور در عروسی خواهر نعیمه نظام دوست اخبار گوناگون
مرجانه گلچین بازیگر دوستداشتنی است که همواره درخشیده است چه دوره اول بازیگری اش که در کارهای جدی حضور داشت و ستاره سینما بود و چه زمانی که بعد از وقفه ده ساله وارد عرصه طنز شد و نوع بازی او مورد استقبال مردم قرار می گیرد.

دوستی مرجانه گلچین و نعیمه نظام دوست که هر دو از اهالی شمال ایران هستند بسیار عمیق است. آنها در شام ایرانی نیز با یکدیگر به رقابت پرداختند و در آن مسابقه مرجانه گلچین با غذاها و پذیرایی شمالی اش به شدت مورد حمایت رقبایش قرار گرفت و برنده شد. اگر چه نعیمه نظام دوست هم به کمک خواهرش پذیرایی فوق العاده ای داشت و به اعتراف خودش همه غذاها را خواهرش طبخ کرده بود. خواهر نعیمه چند شب پیش عروس شد و مرجانه گلچین مهمان این مراسم بود. او که با یک لباس پوشیده اما بسیار شیک حضور داشت عکس های حضورش در مراسم عروسی را منتشر کرد. تصویر مرجانه گلچین در عروسی خواهر نعیمه نظام دوست را در پرشین وی ببینید.

مرجانه گلچین در عروسی

 میکاپ مرجانه گلچین در یک مراسم عروسیمیکاپ مرجانه گلچین در یک مراسم عروسی

بازیگر مشهور در عروسی خواهر نعیمه نظام دوست

بازیگر مشهور در عروسی خواهر نعیمه نظام دوستنعیمه نظام دوست و مرجانه گلچین

مرجانه گلچین فارغ التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشکده سوره است. او برادرزاده نادر گلچین خواننده موسیقی ایرانی است و دختر عمولی نادیا دلدار گلچین است که چندی پیش درگذشت. او در نوجوانی به هنرستان موسیقی رفت و در رشته تخصصی نوازندگی تار فارغ التحصیل شد. او با تشویق خواهرش منیژه که در آن زمان بازیگر بود به بازیگری در تئاتر پرداخت.

بازیگر مشهور در عروسی خواهر نعیمه نظام دوستبازیگر مشهور در عروسی
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
فرادرس