چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

لحظه عاشقانه مریم وطن پور مجری خاله قاصدک و پسر جوانش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 29 نوامبر 2022 اشتراک:
مریم وطن پور و فرزندش اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از مجری معروف برنامه کودک صداوسیما مریم وطن پور و فرزندش را در کنار هم مشاهده می کنید

مریم وطن پور مجری معروف برنامه کودک صداوسیمای ایران است که سالهاست با نام خاله قاصدک در تلویزیون شناخته می شود. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از مریم وطن پور و فرزندش را برای شما قرار دهیم که خیلی بزرگ شده است

مریم وطن پور و فرزندش

تصاویری از مریم وطن پور در کنار پسرش

مریم وطن پور و فرزندشعکس مریم وطن پور و فرزندش
مریم وطن پور و فرزندشمریم وطن پور و فرزندش در کنار هم

۴ نکته ناب و کاربردی برای مجری گری

تجربه های فردی مجریان و کسانی که بصورت حرفه ای در این عرصه فعالیت می کنند بسیار گران بها و راهگشا است. در این مقاله با عنوان ۴ نکته ناب و کاربردی برای مجری گری، نکات کاربردی برای مجری گری که حاصل تجربیات خودم در طول اجراهای مختلف بوده است را ذکر کنم؛ مطمئن هستم برای شما مفید خواهد بود.

۱) قبل از برنامه تقویم مناسبت های ملی و مذهبی را ببینید.

در اولین نکته از نکات کاربردی برای مجری گری به موضوع مناسبت هیا ملی و مذهبی می پردازیم. قبل از اجرای هر برنامه حتما یک نگاهی به تقویم مناسبتهای ملی و مذهبی بیندازید .

اطلاع داشتن از مناسبتها دست شما را در نوشتن متن مجری گری و ارائه مطالب باز می کند و البته خیلی از مخاطبان شما توقع دارند که مجری یک مناسبت مهم را تبریک یا تسلیت بگه و اگر کمی هم ذوق و سلیقه و حوصله به خرج دهید و مطالب مناسب و آگاهی دهنده (البته به شرطی که مرتبط با برنامه باشد!) آماده کنید می توانید برنامه را بهتر اداره کنید.

مجری گریمجری گری

۲) مسئول هماهنگی صحنه داشته باشید.

به عنوان دومین نکته از نکات کاربردی برای مجری گری توجه داشته باشید که قبل از شروع برنامه با مسئول برگزاری جلسه صحبت و از ایشان خواهش کنید راهی برای ارتباط مستقیم شما با مسئول و مدیر برگزاری پیش بینی کنند. معمولا در نظر گرفتن یک نفر به عنوان مسئول هماهنگی صحنه کمک زیادی به شما می کنه که با استرس کمتر و هماهنگی بیشتر جلسه را اداره کنید.

۳) در صورت امکان نتایج نظرسنجی از اجرای خودتان را بخوانید.

در ادامه نکات ناب و کاربردی برای مجری گری باید به این نکته اشاره کرد که خیلی از برنامه هایی که اجرا می کنید توسط مسئولین برنامه نظر سنجی می شوند. اگر میتوانید قبل از جلسه به ایشان بگویید که نحوه اجرای مجری را در نظر سنجی قرار بدهند. (حتما) این کار را انجام و بعد از نظر سنجی پیشنهادات و انتقادات و جمع بندی نظرسنجی در مورد مجری را از مسئولین بگیرید.

فن مجری گریفن مجری گری

۴) فیلم و عکس های اجرای خودتان را بگیرید.

اما آخرین نکات کاربردی برای مجری گری این است که فیلم و عکس اجرابتان را از مسئولین برگزاری جلسه بگیرید. با مشاهده آنها نحوه مجری گری تان را بارها از جنبه های مختلف بررسی کنید. مثلا حرکات صورت، نحوه خندیدن، نحوه ایستادن، نحوه میکرفون گرفتن، نحوه شعر خواندن، نحوه سخن گفتن و خلاصه همه چیز.

اینستاگرام و موثرباش

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس